На початок

Ваге Казарян

генеральний директор, «Євротерм», Вірменія

Ваге Казарян, генеральний директор ЗАТ «Євротерм», одного з провідних виробників натуральних фруктових соків, нектарів та напоїв, а також фруктових та овочевих консервів у Вірменії під торговою маркою «Ноян». Це сімейний бізнес, заснований батьком Ваге у1998 році. Ваге керує бізнесом з 1999 року. Під його керівництвом компанія постійно зростає, за останні п’ять років кількість співробітників збільшилася з 180 до 450 осіб. У 2013 році компанія «Євротерм» за консультативної підтримки IFC запровадила систему управління безпечністю харчової продукції та сертифікувала її відповідно до вимог FSSC 22000.

У 2015 році компанія розпочала виробництво продукції з фруктів та овочів, які були вирощені за всіма правилами органічного сільського господарства. У 2015 році «Євротерм» отримав сертифікат на органічне виробництво згідно з вимогами ЄС. Пан Казарян, програміст за освітою, постійно шукає способи скорочення витрат та оптимізації виробничих процесів, щоб стимулювати зростання компанії і збільшення експорту. Сьогодні компанія «Євротерм» постачає свою продукцію до більш ніж 1000 магазинів у Вірменії та експортує до більш ніж 20 країн світу, зокрема до Росії, Європейського Союзу та США.

ЗАТ «Євротерм» є клієнтом консультативної програми IFC із запровадження стандартів в агробізнесі в Європі та Центральній Азії з 2013 року. Більш детальну інформацію про компанію можна знайти на її веб-сайті: www.noyan.am

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2019 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ