На початок

Шейн Рассел

спеціаліст з антикризового управління, Red24, Велика Британія

Шейн Рассел - фахівець з антикризового управління компанії «Red24». З 1987 року консультує компанії з готовності і реагування у разі навмисного псування продукції та вимагання, з фокусом на прийнятті стратегічних рішень і порятунку репутації. Працювала у Великобританії, Європі, а також в Північній і Південній Америках і Австралії. Спеціалізується на аналізі планів управління кризовими ситуаціями, розробці та проведенні вузькоспеціалізованих навчальних заходів, підготовці фахівців зі зв'язків з громадськістю та з інших дисциплін.

У рамках плану реагування на кризові ситуації, до її компетенції входять попередження і мінімізація шкоди для репутації компанії та фінансових втрат у разі загрози вимагання, ненавмисного забруднення або навмисного псування продукції. Задля цього здійснюються оцінка існуючих загроз, спілкування з органами влади та розробка комунікаційної стратегії, в тому числі для і соціальних мереж.

Шейн - автор ряду публікацій і частий гостьовий спікер на конференціях і майстер-класах. У березні минулого року вона виступала з презентацією з кризових комунікацій на Глобальній конференції з безпечності харчової продукції у Берліні.

Шейн також готувала експертні висновки для судових слухань у зв'язку зі звинуваченнями у навмисному псуванні продукції. Дипломований юрист, вона понад двадцять років викладала право на юридичному факультеті університету Ноттінгема.

 


 

Red24assist - це підрозділ компанії Red24, що надає виробникам харчових і нехарчових продуктів послуги з підтримки у кризових ситуаціях. Даний напрямок було розроблено для допомоги клієнтам оцінювати та  мінімізувати ризики на всіх рівнях їх організації шляхом перегляду процедур, навчання і послуг з аудиту. Також, у цілодобовому режимі, ми надаємо послуги з підтримки у кризових ситуаціях, допомагаючи вирішувати проблеми, що можуть спричинити відкликання продукції з ринку. Наша команда - це 60 фахівців у різних країнах світу, експертів, готових у будь-який час проконсультувати і надати допомогу у правових / нормативних і комунікаційних аспектах задля врегулювання проблеми.

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2018 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ