На початок

Сергій Бондаренко

лідер консалтингу з технологій та діджитал, провідний фахівець з блокчейн технологій, «Делойт»

Сергій Бондаренко - провідний фахівець з технологій компанії «Делойт» в Україні, який очолює групу «Технології та інтеграція» у консалтинговому підрозділі компанії. Працюючи понад 20 років у галузі ІТ та телекомунікацій, він має багатий досвід керування проектами з ІТ аудиту, розробки архітектури підприємств та ІТ стратегій і довгострокових планів розвитку, гармонізації відношень між підрозділами ІТ та бізнесом, впровадження систем електронного документообігу, розробки програмного забезпечення тощо.  Сергій – член ISACA (з 2008 року) та сертифікований аудитор ІТ (CISA). 

«Делойт» – це бренд, що об'єднує понад 240 тисяч фахівців незалежних фірм у більш ніж 150 країнах. Фахівці компанії надають послуги в напрямах аудиту, консалтингу, фінансового консультування, управління ризиками, оподаткування та супутні послуги клієнтам державного і приватного секторів різних галузей економіки. До числа клієнтів «Делойт» входять близько чотирьохсот з п'ятисот найбільших компаній світу за щорічним рейтингом журналу «Fortune».

Завдяки глобальній мережі фірм-учасників «Делойт» відкриває своїм клієнтам можливості світового класу та надає високоякісні послуги, спрямовуючи свої зусилля на досягнення результатів, що мають значення. Відвідайте сайт www.deloitte.ua для отримання детальнішої інформації про компанію. 

 

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2018 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ