На початок

Ірина Ляліна

менеджер з харчової безпеки, «СЖС Україна»

Провідний тренер зі стандартів ISO 22000: 2005, FSSC 22000: 2013; НАССР; захист харчової продукції.

Компанія SGS - світовий лідер у сфері інспекційних послуг, експертизи, випробувань і сертифікації. Сьогодні компанія «СЖС Україна» визнана світовим еталоном якості та професійної етики. Кількість наших працівників перевищує 90 тисяч осіб, які працюють у понад 2,000 офісах і лабораторіях по всьому світу.

Ми прагнемо бути найбільш конкурентоспроможною і ефективною сервісною організацією у світі. Щоб бути в авангарді, ми постійно вдосконалюємо свої знання та навички у сфері інспекційних послуг, експертизи, випробувань і сертифікації. Ці компетенції формують основу нашої діяльності. Ми працюємо лише на ринках, де можемо стати найбільш конкурентоспроможним гравцем і незмінно надавати клієнтам послуги найвищої якості.

Окрім того, що наша компанія надає послуги, які сприяють сталому розвитку, наші цінності також демонструють відданість принципам сталого корпоративного розвитку. Сталий розвиток передбачає управління прибутковим, націленим на довгострокову перспективу бізнесом з урахуванням усіх позитивних і негативних моментів його екологічного, соціального і економічного впливу на суспільство.

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2018 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ