На початок
Захід-Агро МХП: «Ви заб’єте нам скільки зможете, а ми зі свого боку – скільки захочемо»

Захід-Агро МХП: «Ви заб’єте нам скільки зможете, а ми зі свого боку – скільки захочемо»

22 травня 2018, 13:23

Вперше в UCAB FOOTBALL FEST спробують свої сили гравці команди «Захід-Агро МХП». Команда молода, енергійна і рішуче налаштована заявити про себе та зайняти першість у змаганнях . Про те, що надихає команду досягати кращих результатів та якими принципами керуються учасники збірної під час гри в футбол розповів координатор команди Роман Фенцик.

►Як сформувалася ваша футбольна команда? Хто був ініціатором?

Футбольна команда «Захід-Агро МХП» створена у вересні 2016 року, після проведеного внутрішнього кубкового турніру «Кубок Захід-Агро МХП – 2016». Найкращі гравці цього турніру і сформували основний склад нашої команди. Того ж року ми стали учасниками бронзової ліги першості Львівщини з футзалу під егідою Львівської обласної асоціації футболу «Колос» і за підсумками сезону (2016-2017рр.) вибороли третє місце.

►Як відбуваються командні тренування та підготовка до змагань?

Через те, що команда є збірною гравців з різних відділів підприємства, тренуватися на постійній основі ми не можемо. Та все ж, намагаємося періодично збиратися в районах, де сконцентровані наші підрозділи, домовляємось про матчі з місцевими командами і граємо в своє задоволення. Футбол для нас - це не просто пристрасне мистецтво та колективний командний дух, а радше життєво необхідний кисень. Тренуючись, ми прагнемо всі свої недоліки перетворити в переваги. Втілюємо принцип: «Якщо це рухається, штовхай його, якщо воно не рухається – штовхай, поки не почне рухатися».

►Хто вболіває за вашу команду та як вболівальники мотивують вас боротися та досягати кращих результатів?

Звісно, головними нашими вболівальниками є працівники компанії, а чільним мотиватором та ідейним натхненником – наш керівник, Пелех Олег Антонович. Саме він і став ініціатором поїздки команди на турнір УКАБ, котрий відбуватиметься 2-3 червня.

►Чому ми вирішили взяти участь в турнірі UCAB?

Ми давно думали про спробу пізнати себе на великому всеукраїнському турнірі. Міркували про можливості організації заходів в межах Групи компаній МХП.Та коли дізналися, що багато команд нашого холдингу їде на «UCAB FOOTBALL FEST – 2018», вирішили теж взяти участь в цьому турнірі. Сподіваємося, що з нами розпочнеться його нова історія.

►Яка ваша улюблена команда серед аграрних команд-суперників? З ким хотіли б позмагатися?

Нам найцікавіше спостерігати за грою команд  Групи МХП, адже ми є частиною цього агрохолдингу. Для нас важлива не кількісна, а якісна гра, котра не знає пауз та зупинок.

►Які поради Ви можете надати гравцям інших команд?

Як писав Жан-Поль Сартр: «У футболі все ускладнюється присутністю суперника». Ми вже готові заявити про себе. Ви заб’єте нам скільки зможете, а ми зі свого боку – скільки захочемо. Хоча всі добре розуміють, щоб перемогти – потрібно забити на гол більше. І МИ ГОТОВІ ЦЕ ЗРОБИТИ.


Запрошуємо фанатів вболівати за своїх улюбленців 2-3 червня у м. Києві!

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2021 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ