На початок
Як перемогти в аграрному футбольному турнірі? Історія ІМК

Як перемогти в аграрному футбольному турнірі? Історія ІМК

06 березня 2018, 15:51

На календарі уже 6 березня, а це значить що всього за 3 місяці відбудеться черговий аграрний футбольний чемпіонат – UCAB FOOTBAL FEST. Якщо Ваша компанія ще не надіслала заявку на участь – рекомендуємо не зволікати, адже наразі участь підтвердили вже 14 команд. Розпочнемо представлення цьогорічних учасників із переможців минулого року – збірної компанії ІМК.  Про роль футболу в житті аграрія, командний дух та цілі участі у турнірі ми поговорили із капітаном команди – Віктором Вдовиченко.

 

УКАБ: Вікторе, ваша команда минулого року здобула перемогу у футбольному турнірі УКАБ. Як вам це вдалося?

Віктор Вдовиченко (ВВ): Ви знаєте, ніхто не очікував перемоги, ні ми, ні наше керівництво. Думали, що якщо вдасться зібрати команду і достойно зіграти, – це вже буде результатом. Однак ми максимально виклалися у грі і перемогли. Певно, пощастило. :)

 

 

УКАБ: Як сформувалася ваша футбольна команда? Хто був ініціатором?

ВВ: Серед чоловічої частини колективу ІМК завжди було багато футбольних фанатів, а для когось це взагалі хобі та спосіб тримати себе у тонусі. Але зібратися в команду та пограти якось не вдавалося. Головним ініціатором саме командних змагань став Алекс Ліссітса, коли приєднався до топ-менеджменту ІМК. У першу чергу Алекс ініціював проведення чемпіонату між кластерами, а я як капітан організував уже нашу збірну команду.

УКАБ: Чи берете командою участь у інших змаганнях? Де ще здобували перемогу?

ВВ: Насправді граємо не так часто, як хотілося. Зазвичай — між кластерами ІМК, тому були раді взяти участь у футбольному турнірі УКАБ і позмагатися з командами інших аграрних компаній.Минулого року також вперше брали участь у змаганнях Європейської Бізнес Асоціації. Перемогу поки що вдалося здобути лише в Футбольному турнірі УКАБ у 2017 році. Це досягнення, яким ми пишаємось. Але все ще попереду. J

УКАБ: Як відбуваються командні тренування та підготовка до змагань?

ВВ: За день до гри команда збирається і тренується уже повним складом. Звісно, індивідуальні тренування і заняття спортом ніхто не відміняв. Я, наприклад, плаваю, граю в теніс. Але разом, командою, вдається зібратися лише напередодні змагань, так як всі гравці з різних регіонів, і відстань є суттєвою перешкодою.

УКАБ: Як ваша команда вирішила взяти участь у футбольному турнірі УКАБ? Що стало вирішальним фактором?

ВВ: Дуже просто. Ми отримали запрошення і без вагань вирішили спробувати свої сили. Цього року будемо брати участь у турнірі УКАБ уже вчетверте! Вирішальний фактор — це ФУТБОЛ.

УКАБ: Чому ви любите футбол? Що для Вас є мотивацією участі у турнірі?

ВВ: Футбол для нас – це і спосіб життя, і елемент командного духу. Головна мотивація – зібрати всіх хлопців з регіонів. Для декого з них це перша в житті можливість  відвідати Київ, і тому ми намагаємося поєднати участь у турнірі УКАБ з екскурсіями та розважальною програмою. Після перемоги в кубку УКАБ Алекс Миколайович подарував команді квитки в центральний сектор Олімпійського на матч Україна-Хорватія. Уявляєте? А на додачу всі гравці отримали премію. Мені здається, що це мотивує хлопців на роботу на цілий рік. І звісно ж – на нові досягнення у футболі.  

 

 

УКАБ: За підсумками минулого року, Ви стали кращим воротарем. Як досягаєте такого високого рівня вправності та концентрації?

ВВ: Я граю в футбол уже близько 10 років. Раніше був польовим гравцем, а останні років 5 стою на воротах. Мені це подобається,  є якась відповідальність у ролі воротаря – бути пильним, не пропустити м’яч та не підвести команду.

 

 

УКАБ: За яку футбольну команду вболіваєте?

ВВ: Вболіваю за мюнхенську «Баварію», а мій улюблений гравець — Мануель Ноєр.

УКАБ: Які поради Ви можете надати гравцям та воротарям інших команд?

ВВ: Грати чесно і вигравати в чесній боротьбі.

УКАБ: У разі перемоги на які благодійні цілі плануєте спрямувати кошти?

ВВ: Як і минулого разу, плануємо передати призовий фонд Прилуцькій районній лікарні.

 


 

Для довідки: Минулого року команда ІМК допомогла Прилуцькій районній лікарні відремонтувати вбиральні дитячого відділення. Вбиральня та ванна кімнати перебували в аварійному стані. Під час ремонту було повністю демонтовано старе обладнання (сантехнічні прилади, каналізаційну систему, перегородки, облаштування стін, стелі і підлоги) та замінено на нове облаштування. (деталі – у матеріалі УКАБ)

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2018 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ