На початок
Урожайна команда на перемоги

Урожайна команда на перемоги

04 травня 2018, 11:29

Футбольній команді «Урожай», с. Чаплинка Лисянського району Черкаської області (компанія «Миронівський хлібопродукт») наступного року виповниться 10 років. За ці роки команда взяла участь у багатьох районних, обласних та міжобласних змаганнях та здобула не одну перемогу. 


Команду відновили у 2009 році завдяки підтримці заступника директора Лисянської філії Осадчого Михайла Мусійовича  та компанії «Урожай». У 2009-2014 рр. вона стала неодноразовим призером турнірів з футболу та міні-футболу Богуславського району Київської області, Лисянського району Черкаської області, учасником Кубку Черкаської області. У 2014 р. гравців «Урожай» запросили в збірну команду компанії МХП, що брала участь у корпоративному турнірі м. Києва «Небесна криниця СUP». Наступний 2015 рік став успішним в історії команди. У 2015 році «Урожай» здобув перемогу у корпоративному турнірі м. Києва «Небесна криниця СUP» та турнірі «Silver Round» та став володарем кубку Лисянського району серед чоловічих команд.

Як розказують в «Урожаї» команда тренується тричі на тиждень у спортивному залі рідного села Чаплинка. У дні тренувань приїжджають пограти у футбол хлопці із сусідніх сіл, таким чином щовечора проходять міні-турніри. Для команди футбол – це згуртованість, дружба та відпочинок. «Футбол є командною грою, яка нас об’єднує, дає можливість відпочити від повсякденних справ, поспілкуватися з друзями, колегами поза межами роботи. Головними і відданими нашими вболівальниками  є наші дружини і наші діти. На усіх футбольних змаганнях, де б вони не проходили, наші кохані дружини завжди нас підтримують і надихають на перемоги, прокоментував Микола Притула, капітан команди «Урожай».


Нагадуємо, що завершується реєстрація команд на участь в UCAB FOOTBALL FEST. Цього року подія вперше пройде у форматі фестивалю, поєднає благодійний футбольний турнір та спортивно-розважальний фестиваль. Чекаємо на вашу команду та запрошуємо фанатів вболівати за своїх улюбленців 2-3 червня у м. Києві. 

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2020 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ