На початок
"У футболі кожна гра — це ще один крок до успіху". Команда "Агроскоп Інтернешнл"

"У футболі кожна гра — це ще один крок до успіху". Команда "Агроскоп Інтернешнл"

12 квітня 2018, 15:39

Цього року уже втретє у футбольному турнірі УКАБ змагатиметься зовсім молода, але завзята і наполеглива команда "Агроскоп Інтернешнл". Футболісти щоразу демонструють на полі неабияку фізичну підготовку, і з кожною наступною грою підвищують свої шанси на таку жадану перемогу. Про історію створення збірної, ключові цінності гравців та любов до футболу ми поговорили з капітаном команди Олександром Танасевичем.


- Олександре, як сформувалася ваша футбольна команда? Хто виступив ініціатором?

- Фактично команда «Агроскоп Інтернешнл» була утворена 3 роки тому, і свої перші тренування провела навесні 2015 року. У компанії на той час з’явилось молоде покоління співробітників, які активно проявляли себе в заняттях спортом, в тому числі  — у футболі. Ідейним натхненником футбольної команди став Олександр Танасевич, який почав збирати колег на тренування, організовувати  виїзди в регіони для проведення матчів. З того часу ми зрозуміли, що можемо представляти свій колектив офіційно як команда, гордо несучи ім’я компанії в наших серцях і логотип на футболках.

 

- Чи берете участь у інших змаганнях? Де вдалося здобути перемогу?

- Безперечно, цільовим турніром сезону для нас є чемпіонат УКАБ. Готуючись до футбольного сезону, ми в першу чергу думаємо про те, як покажемо себе у цьому турнірі: які наші переваги і над чим треба попрацювати, хто наші майбутні суперники та яку обрати стратегію гри. І тому кожну перемогу, здобуту в групових етапах в попередні роки, ми вважаємо успіхом.

Наша команда ще зовсім молода, тому всі досягнення ще попереду. Звісно, завжди приємно перемагати, навіть у товариських зустрічах, але дуже хотілося б поповнити колекцію нагород компанії «Агроскоп Інтернешнл» медалями та кубками за перші місця і в футбольних турнірах.

- Чому ваша команда вирішила взяти участь у футбольному турнірі УКАБ?

- Ми вирішили перевірити сили у змаганнях з аграрними компаніями, адже бути кращими серед аграріїв – це досягнення, яким можна пишатися.

- Як відбуваються командні тренування та підготовка до змагань?

- Ми працюємо над підготовкою як у команді, так і індивідуально. Відпрацьовуємо роботу з м’ячем, рухи на полі, взаємодію між гравцями. Не забуваємо і про загальну фізичну підготовку.

- Для вашої команди футбол — це спосіб життя чи елемент командного духу?

- Мені здається, що у нас в першу чергу зародився командних дух, який по суті і формує спосіб життя. Ми віддаємо велику частину свого життя спорту, а особливо футболу, хоча жоден з наших гравців не є професійним футболістом.

 

 

- Хто ваші основні вболівальники та як вони мотивують вас боротися і досягати кращих результатів?

- За нас вболіває весь колектив, «тримають кулаки» в кожному регіоні — у всіх представництвах компанії. Це дає нам величезну моральну підтримку, адже ми граємо і за себе, і за наших колег. Безсумнівно, надихає на самовіддачу підтримка родин. І, звісно ж, керівництво завжди очікує високих результатів, як у роботі, так і на футбольному полі. Це додає нам впевненості та відповідальності.

- У разі перемоги на які благодійні цілі плануєте спрямувати кошти?

- Ми часто проводимо благодійні акції, допомагаємо тим, хто цього потребує. У першу чергу хочемо підтримати дітей з будинків-інтернатів, адже сиротам найбільше потрібна підтримка і надія на краще майбутнє.

 


Нагадуємо, що завершується реєстрація команд на участь в UCAB FOOTBALL FEST. Цього року подія вперше пройде у форматі фестивалю, поєднає благодійний футбольний турнір та спортивно-розважальний фестиваль. Чекаємо на вашу команду та запрошуємо фанатів вболівати за своїх улюбленців 2-3 червня у м. Києві. 

 

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2019 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ