На початок
Три запитання до капітана команди CHS

Три запитання до капітана команди CHS

21 травня 2018, 16:16

Команда "СІЕЙЧЕС УКРАЇНА" – амбітний новачок цьогорічного турніру UCAB Football Fest. Футболісти наполегливо тренуються, щоб показати достойний рівень гри та вибороти перший приз. Виграш планують витратити на соціальні проекти, покликані покращити дитяче здоров’я, в рамках співпраці з різними дитячими установами.

На запитання УКАБ відповів Андрій Загарій, капітан команди "СІЕЙЧЕС УКРАЇНА", за сумісництвом – менеджер з логістики.

Як проходить ваша підготовка до турніру UCAB Football Fest?

Я з дитинства грав у футбол і дуже люблю цю гру, тому і зібрав команду з наших співробітників для участі в турнірі. Наша команда досить молода, в змаганнях участі не брала, весь час проводимо на тренуваннях, вдосконалюємо навики роботи із м’ячем. Тренування проводимо в одному зі столичних спортклубів двічі на тиждень. Тренування завжди проходить в дружній атмосфері. Періодично всі гуртом відвідуємо стадіон, вболіваємо за нашу збірну України.  

Що для вас означає футбол?

Футбол – це елемент командного духу, уміння працювати в команді. Нашими вболівальниками є колеги та наші чарівні дівчата. На жаль, поки не маємо досягнень, про які можна було б розповісти, але думаємо, що в наших силах змінити історію виступів команди "СІЕЙЧЕС УКРАЇНА" та здобути нагороди.

Яка ваша мотивація участі у UCAB Football Fest?

Вирішили взяти участь в UCAB Football Fest, тому що це, передусім, перевірка власних сил на рівні інших команд, азарт і просто можливість чудово провести час на турнірі разом із колегами з агросектору. У разі перемоги, передамо кошти дитячим закладам, якими опікуємось, в рамках корисних соціальних ініціатив направлених на покращення здоров’я дітей.

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2021 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ