На початок
СУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА: «Сподіваємося, що участь в UCAB Football Fest стане новою традицією в компанії»

СУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА: «Сподіваємося, що участь в UCAB Football Fest стане новою традицією в компанії»

25 травня 2018, 13:59

Зустрічайте ще одного учасника UCAB Football Fest –  команду СУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА. Збірна особлива серед учасників турніру тим, що не тільки вперше братиме участь в грі, а й зіграє свої перші футбольні матчі у заявленому складі.

Поведе команду «у бій», безпосередньо, директор компанії, Самюель Робар. Команда складається із футболістів зі стажем та новачків – недосвідчених спортсменів, але справжніх бійців та упертих суперників. 

Персонал СУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА активно займається спортом: бігає, грає в теніс, катається на лижах, а також бере участь у велогонках та авторалі. За команду компанії в турнірі вболіватимуть усі працівники, їхні родичі і близькі, а також – друзі і партнери, які підтримують СУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА як у спорті, так і в професійному житті.

Команда "СУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА" сподівається, що участь в UCAB Football Fest стане новою традицією в компанії і мотивуватиме інших працівників.

У разі перемоги, буде оголошено збір ідей та побажань серед персоналу компанії і дочірніх підприємств, щоб обрати найкращу пропозицію, на яку і будуть спрямовані кошти. 

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2021 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ