На початок
Птахокомплекс: «Футбол – це не тільки гра, а спосіб життя, жага до боротьби та відпочинок»

Птахокомплекс: «Футбол – це не тільки гра, а спосіб життя, жага до боротьби та відпочинок»

31 травня 2018, 10:54

В черговий раз спробує свої сили в UCAB Football Fest  команда філії «Птахокомплекс», котра тричі підряд посідала третє місце турніру. Збірна регулярно тренується та постійно бере участь в різноманітних місцевих турнірах, виборюючи призові місця.

Команда філії «Птахокомплекс» сформована в 2015 році з ініціативи наших працівників футболістів-любителів з досвідом: Михайла Грицика та капітана команди, Валерія Шубрата. І, напевно, вони є одними із небагатьох футболістів, хто приймає участь в цьому турнірі, кому вже за 50 років.

В осіннє-зимовий період команда тренується у спортивному залі ДЮСШ Ладижинської ТЕС імені І. Сагаєва, куди минулого року на благодійні кошти від перемоги, були закуплені 2 спортивних тренажери для розвитку та тренувань юних спортсменів, а можливо в майбутньому – чемпіонів України чи Європи.

Команда постійно бере участь в різноманітних місцевих турнірах, де також виборює призові місця.  Вирішальним фактором участі в благодійному турнірі УКАБ є велике бажання спробувати черговий раз свої сили на високому рівні, підтримка адміністрації підприємства, а також мотивація зі сторони, напевне, єдиної жінки – представника футбольної команди Ольги Яценко.

«Наша команда тричі підряд привозить 3 місце з турніру УКАБ. Рахуємо, що це є не просте досягнення, адже з кожним турніром команд-учасників стає більше і рівень гри набагато професійніший, ніж в перші роки. Ми тримаємося на стабільному рівні, але бажання піднятися на сходинку вище та перемогти в турнірі нас не залишає. В разі перемоги та здобуття призового сертифікату, команда однозначно перерахує кошти на доброчинність, можливо це буде дитяча футбольна команда м.Ладижина» – розповів Валерій Шубрат, капітан команди.


Вже на цих вихідних, 2-3 червня,  на території стадіону НУБіП відбудеться масштабне спортивно-сімейне свято. Запрошуємо всіх охочих  взяти участь в футбольному фестивалі, активно провести свій час та отримати масу позитивних вражень.

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2020 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ