На початок
Не марафоном єдиним!

Не марафоном єдиним!

08 травня 2018, 10:38

Заходи здоров’я та спорту набули популярності в Україні. Здебільшого з благодійною метою організовують забіги, напівмарафони, натомість Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» вже чотири роки поспіль влаштовує змагання з футболу. Команда Української правди уже третій рік поспіль візьме участь у футбольному турнірі УКАБ. Які цілі ставить УП на цей рік, у бліц-інтерв’ю розповів Дмитро Дєнков, капітан команди та її ідейний натхненник.

►Хто був ініціатором створення команди?

Турнір УКАБ був для нас основним стимулом для створення команди, і першим турніром, у якому брала участь команда УП. Наша команда бере участь тільки в турнірі УКАБ, але частина наших хлопців ще грають за збірну журналістів на різних турнірах. На жаль, ми почали тренуватися разом командою ближче до турніру. Збираємося двічі на тиждень. Минулого року на турнірі нам вдалося виграти на груповому етапі у команди, яка попередній рік була одним з фіналістів. Завдяки цій перемозі УП вдалося вийти в плей-офф.

►Що для вашої команди футбол: спосіб життя чи елемент командного духу?

І те, і інше. Футбол нам допомагає проводити цікаво час за стінами редакції, підтримувати дружні відносини і командний дух.

►Хто вболіває за вашу команду та як вболівальники мотивують вас боротися та досягати кращих результатів?

Головний наш вболівальник – це редакція Української правди. Не всі приходять нас підтримати, але слідкують за новинами в редакційному чаті, куди ми викладаємо всі останні новини з турніру з результатами. 

►Чому ваша команда вирішила взяти участь у футбольному турнірі УКАБ? Що стало вирішальним фактором?

Ми уже третій рік поспіль беремо участь у турнірі і будемо продовжувати і надалі. Для нас це прекрасна можливість перевірити сили і стати частиною великого благодійного проекту. 

►У разі перемоги на які благодійні цілі плануєте спрямувати кошти?

У разі виграшу – плануємо підтримати благодійний фонд «Таблеточки».  


Нагадуємо, що цього року подія вперше пройде у форматі фестивалю та поєднає благодійний футбольний турнір і спортивно-розважальний фестиваль. Запрошуємо всіх охочих приєднатись! 

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2020 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ