На початок
Михайло Маленький: «Участь в UCAB Football Fest – можливість допомогти тим, хто цього справді потребує»

Михайло Маленький: «Участь в UCAB Football Fest – можливість допомогти тим, хто цього справді потребує»

25 квітня 2018, 16:42

Продовжуючи знайомити Вас із учасниками футбольного турніру УКАБ, який відбудеться 2-3 червня на стадіоні НІБіП, ми поспілкувалися з Михайлом Маленьким, капітаном команди BASF, яка вже брала участь у змаганнях у 2015-2016 рр. Михайло розповів про те, що мотивувало компанію взяти участь у турнірі, куди будуть спрямовані кошти у разі виграшу, та як проходить підготовка до змагань. 

Як сформувалася ваша футбольна команда? Хто був ініціатором?

Наша команда існує вже протягом декількох років. В цьому році ініціатором участі в турнірі і відповідно у формуванні команди став капітан команди Михайло Маленький.

Чи берете участь у інших змаганнях? Де здобували перемогу?

У 2015-2016 роках брали участь у турнірі УКАБ, але поки не доводилося перемагати.

Як відбуваються команді тренування та підготовка до змагань?

З деякими колегами з Києва ми раз на тиждень збираємося і граємо разом, проте команда в нас складається і з наших колег з регіонів, тому тренуватися всією командою важко.

Що для вашої команди футбол: спосіб життя чи елемент командного духу?

Для нашої команди - це елемент командного духу. Для мене особисто, футбол - це частина життя. У дитинстві й юнацтві я займався футболом, з командою брали участь в чемпіонаті України. Зараз періодично граю і стежу за своїм улюбленим клубом і футболом в цілому.

Хто вболіває за вашу команду та як вболівальники мотивують вас боротися та досягати кращих результатів?

Наші вболівальники - це наші сім'ї, друзі і колеги. Відчувати підтримку саме цих людей під час гри - це найкраща мотивація для нас.

Чому ваша команда вирішила взяти участь у футбольному турнірі УКАБ? Що стало вирішальним фактором?

Участь у такого роду турнірі - це підтримка здорового способу життя, «тімбілдінг», хороше і веселе проведення часу, а також можливість допомогти тим, хто цього дійсно потребує.

У разі перемоги на які благодійні цілі плануєте спрямувати кошти? Можливо, у вас є дитячі заклади, фонди чи установи, яким ви традиційно допомагаєте?

У разі перемоги перерахуємо виграш на рахунок благодійного фонду «Таблеточки».


Нагадуємо, що завершується реєстрація команд на участь в UCAB FOOTBALL FEST. На сьогодні маємо вже 21 команду-учасників. Ви ще не серед них? Поспішайте долучитися до аграрної спортивної події сезону! Чекаємо на вашу команду та запрошуємо фанатів вболівати за своїх улюбленців 2-3 червня у м. Києві. 

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2019 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ