На початок
Команда МХП: «Футбол об’єднує і в цьому його сила»

Команда МХП: «Футбол об’єднує і в цьому його сила»

30 травня 2018, 11:21

Знайомтесь з новоствореною футбольною командою МХП.  Збірна регулярно тренується і сподівається отримати хороший старт та здобути перемогу в футбольному турнірі УКАБ. Про те, що мотивує гравців та про очікування від участі в турнірі, читайте в особистому інтерв’ю з капітаном команди Олексієм Синящиком.

► Як сформувалася ваша футбольна команда? Хто був ініціатором?

В січні 2018 року я та мій колега, Гловацький Антон, звернулися до директора Аграрного департаменту, Долгіх Олександра Віталійовича, за підтримкою в питанні створення футбольної команди. Він не тільки підтримав ініціативу, а також приєднався до новоствореної команди.

► Чи берете участь в інших змаганнях? Де здобували перемогу?

Так як наша команда тільки нещодавно була створена, на даному етапі ми беремо участь лише у кубку ЦО нашої компанії ПАТ «Миронівський хлібопродукт», котрий самі й організували. Нам дуже приємно, що працівники інших департаментів підтримали ідею та підготували для участі у змаганнях свої команди.

► Як відбуваються командні тренування та підготовка до змагань?

Тренування проводимо стабільно, раз на тиждень. Також посилено тренуємось безпосередньо перед проведенням матчів в кубку ЦО ПАТ «МХП». Деякі з гравців збірної іноді приймають участь в місцевих чемпіонатах міста Києва.

► Що для вашої команди футбол: спосіб життя чи елемент командного духу?

Оскільки ми всі є дорослими чоловіками, котрі вже давно обрали шлях та покликання в своєму житті, футбол для нас – це спосіб з користю провести свій вільний час, адже в минулому всі займались футболом та отримували від цього величезне задоволення.

► Хто вболіває за вашу команду та як вболівальники мотивують вас боротися та досягати кращих результатів?

Особливо великої торсиди вболівальників у нас ще нема, проте з кожним днем їх стає все більше. Буду радий, якщо їх буде дуже багато і своєю присутністю вони будуть нас мотивувати йти вперед до перемоги.

► Які цікаві факти можете згадати про вашу команду?

На жаль, похизуватись великими досягненнями не можу, адже існуємо близько трьох місяців. Сподіваємось, що переможемо та заберемо кубок футбольного турніру УКАБ і це стане хорошим стартом для нашої команди, в плані нагород.

► Чому ваша команда вирішила взяти участь у футбольному турнірі УКАБ? Що стало вирішальним фактором?

Завжди цікаво перевірити свої сили в турнірі, тим паче, що суперники – команди з інших агрохолдингів. Раніше команді МХП не вдалось вибороти перемогу, цього року, у новому складі, ми спробуємо виправити цю ситуацію.

► У разі перемоги, на які благодійні цілі плануєте спрямувати кошти?

Всі кошти підуть на благодійність. Скоріше всього, це буде дитячий будинок або медичний заклад для лікування хворих дітей.


Вже на цих вихідних, 2-3 червня,  на території стадіону НУБіП відбудеться масштабне спортивно-сімейне свято. Цього року подія вперше пройде у форматі фестивалю, поєднає благодійний футбольний турнір та спортивно-розважальний фестивальЗапрошуємо всіх охочих  стати частиною захопливої спортивної поді та повболівати  за своїх улюбленців під час футбольних змагань.

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2021 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ