На початок
Коли спорт – це стиль життя. КВС-УКРАЇНА

Коли спорт – це стиль життя. КВС-УКРАЇНА

27 березня 2018, 13:21

Уже багато років УКАБ відкриває нові сторони українських аграрних компаній. Дивовижним чином їм вдається підвищувати ефективність агробізнесу, розробляти і впроваджувати інновації та стимулювати українську економіку. Але найбільше вражають їх працівники – активні, харизматичні, працьовиті особистості, які у цьому невпинному русі знаходять час і енергію на спортивні досягнення. Cаме такі люди об’єднуються в команди та беруть участь в UCAB Football Fest.

Одна з таких надихаючих команд — збірна «КВС-УКРАЇНА». Цього року вони змагатимуться за перемогу вже втретє, крок за кроком наближаючись до мети. Про спортивні досягнення та благодійні цілі ми поговорили з представниками команди — Вікторією Таран та Володимиром Гопчаком.

 

 

УКАБ: Як сформувалася ваша футбольна команда? Хто був ініціатором?

Команда була сформована два роки тому для участі в футбольному турнірі УКАБ. Ініціатором виступив наш капітан Сергій Красновський, а співробітники компанії з ентузіазмом підтримали дану ініціативу.   

УКАБ: Чи берете участь у інших змаганнях? Де здобували перемогу?

Звичайно! Співробітники компанії "КВС-УКРАЇНА" підтримують здоровий спосіб життя, активно займаються спортом та із захопленням зустрічають різного роду спортивні виклики: окрім футбольного турніру УКАБ, щорічно ми беремо участь в UСAB RUN та у забігах з перешкодами "RACE NATION".

 

 

УКАБ: Як відбуваються командні тренування та підготовка до змагань?

- Оскільки наші співробітники працюють в різних куточках країни, більшість тренувань відбуваються за індивідуальною програмою кожного гравця, а от зіграність, командну взаємодію, ми відпрацьовуємо під час загальних зборів компанії і на спільних тренуваннях безпосередньо перед грою.

УКАБ: Що для вашої команди футбол: спосіб життя чи елемент підтримки командного духу?

- Футбол – це один з найпопулярніших видів спорту у світі, і наші співробітники теж є його фанатами. Для декого – це спосіб життя, для інших — елемент командного духу. У будь-якому випадку – це гарна можливість зайвий раз всім зустрітися, щоб приємно і активно провести час.

УКАБ: Хто вболіває за вашу команду та як вболівальники мотивують гравців боротися і досягати кращих результатів?

- Головними вболівальниками є наші колеги — працівники компанії та їх сім’ї. Коли публіка така важлива, адже за нами спостерігають і власні дружини і діти, команда викладається на всі 100%!

 

 

УКАБ: Чому ваша команда вирішила взяти участь у футбольному турнірі УКАБ? Що стало вирішальним фактором?

Участь у турнірі УКАБ вже стала чудовою традицією, адже це не тільки привід зібратися  разом та активно провести час, а й позмагатися з іншими командами з аграрного сектору. 

УКАБ: У разі перемоги на які благодійні цілі плануєте спрямувати кошти?

Ми активно співпрацюємо з благодійними фондами та допомагаємо дитячим установам. Але вважаємо, що благодійність – це про справу, а не про розмови. У разі перемоги ми плануємо витратити кошти на встановлення спортивно-ігрового майданчику в одному з навчально-реабілітаційних центрів та закупити книги в одну з регіональних шкільних бібліотек.

 


 

Нагадуємо, що цього року UCAB FOOTBALL FEST відбудеться 2-3 червня у м. Києві. Чекаємо на заявку від вашої команди!

UCAB FOOTBALL FEST – це аграрна спортивна ініціатива асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» для членів УКАБ та всіх, кому небайдужий футбол, здоровий спосіб життя та командний дух. Цього року подія вперше пройде у форматі фестивалю, поєднає благодійний футбольний турнір та спортивно-розважальний фестиваль.

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2019 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ