На початок
Досягнути успіху в футболі і в бізнесі. Команда "Агросем"

Досягнути успіху в футболі і в бізнесі. Команда "Агросем"

17 квітня 2018, 16:30

Cеред новачків цьогорічного футбольного турніру УКАБ — команда "Агросем". Ми ще не мали нагоди спостерігати гравців на полі, але уже з розмови з ними зрозуміло, що футболісти налаштовані на серйозну гру та активно готуються до чемпіонату. Як виникла ідея грати у футбол з колегами та як вдається поєднувати продуктивну роботу із заняттями спортом розповів Богдан Зеленський, керівник департаменту техніки та капітан команди.


УКАБ: Як сформувалася ваша футбольна команда? Хто був ініціатором?

- Ініціаторами створення нашої футбольної команди стали засновники компанії «Агросем», оскільки вони й самі ведуть активний спосіб життя. До того ж спільні заняття спортом об`єднують колектив, сприяють спілкуванню в неформальній обстановці та дають змогу набратися енергії перед початком робочого тижня, адже команда зазвичай тренується щопонеділка та щоп`ятниці.

УКАБ: Чи берете участь у інших змаганнях? Де здобували перемогу?

- Так, беремо участь у BFL (Belanov Footbal League), Corporate Leage. У цих змаганнях у 2017 році зайняли друге місце.

 

 

УКАБ: Як відбуваються командні тренування та підготовка до змагань?

- По можливості збираємось кілька разів на тиждень, але не завжди регулярно, оскільки є безліч робочих завдань, які часто доводиться вирішувати за межами Києва.

УКАБ: Для вашої команди футбол — це спосіб життя чи елемент командного духу?

- У першу чергу це елемент командного духу, адже командна взаємодія на полі сприяє налагодженню відносин та співпраці і в межах офісу.

УКАБ: Чому ваша команда вирішила взяти участь у футбольному турнірі УКАБ? 

- Ми чули велику кількість позитивних відгуків від наших клієнтів, які є членами УКАБ, і вирішили долучитися до цієї чудової спортивної ініціативи. Футбольний турнір УКАБ буде для нас першим серйозним турніром із важливою благодійною метою, тому ми налаштовані на гідну боротьбу.

УКАБ: У разі перемоги на які благодійні цілі плануєте спрямувати кошти?

- Якщо переможемо, плануємо передати призовий фонд дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит».

 


Нагадуємо, що завершується реєстрація команд на участь в UCAB FOOTBALL FEST. На сьогодні маємо вже 20 команд-учасників. Ви ще не серед них? Поспішайте долучитися до аграрної спортивної події сезону! Чекаємо на вашу команду та запрошуємо фанатів вболівати за своїх улюбленців 2-3 червня у м. Києві. 

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2019 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ