На початок
Cygnet: «Футбол – колективна гра, котра зміцнює дух робочого колективу»

Cygnet: «Футбол – колективна гра, котра зміцнює дух робочого колективу»

11 травня 2018, 15:31

Продовжуємо представляти учасників UCAB Football Fest  і сьогодні на черзі – збірна компанії «Cygnet». Команда бере участь в футбольному турнірі УКАБ з самого початку його заснування. Цього року відбулась масштабна заміна гравців команди на більш молодий склад. Про те, як відбувається підготовка команди і які очікування від гри в новому сезоні розповів новообраний капітан Юрій Остапенко.

 Як сформувалася ваша футбольна команда? Хто був ініціатором?

Наша футбольна команда формувалась спонтанно –  напередодні першого турніру УКАБ. Після програшу, ми зрозуміли, що варто до питання підходити більш системно. Команда розпочала  наполегливо тренуватись на постійній основі для того, щоб гідно показати себе у майбутніх змаганнях.

► Чи берете участь у інших змаганнях? Де здобували перемогу?

Так, тепер ми щороку граємо в турнірі Європейської бізнес асоціації. У 2016 і 2017 роках команда «Cygnet» також брала участь у турнірі «Небесна криниця-CUP» і цей сезон не стане виключенням. Щодо перемог, то у 2016 році ми зайняли друге місце в турнірі УКАБ. У 2017 – 4 місце у турнірі УКАБ та 3 місце Silver Round турніру «Небесна криниця-CUP».

► Які очікування  маєте від гри і чи, на вашу думку, зможете досягнути тієї планки, котру поставив попередній капітан?

Щоб робити якісь прогнози, потрібно спочатку спробувати свої сили. Для мене головне, щоб команда виступила добре і показала максимально можливі результати. Ставимо за ціль – як мінімум вийти з групи. Звичайно, хотілось би зайняти призове місце і ми постараємось зробити для цього все, що в наших силах.

► Як відбуваються команді тренування та підготовка до змагань?

Гравці нашої команди також часто беруть участь в локальних змаганнях та представляють інтереси футбольних команд своїх сіл на районних та обласних турнірах. Відповідно, тренуються хлопці регулярно і постійно вдосконалюють свій рівень гри. 

► Як гра в футбол допомагає Вам у роботі?

Футбол – колективна гра, яка зміцнює дух робочого колективу. Після кожної гри маємо емоційне піднесення і це є свого роду розрядка.

► Хто вболіває за вашу команду та як вболівальники мотивують вас боротися та досягати кращих результатів?

Ми пишаємося згуртованою командою вболівальників. Переважно вболівають наші колеги,  деякі навіть приїжджають з сім’ями. Наші вболівальники не пропустили жодного змагання команди «Cygnet», тож не дивно, що на турнірі «Небесна криниця-CUP 2017» наша команда вболівальників отримала приз як краща група підтримки.

► Яка ваша улюблена команда серед аграрних команд-суперників? З ким хотіли б позмагатися?

На мою думку, команда Агроскоп є досить сильним суперником і хотілось би з нею ще раз зустрітись на полі і позмагатись.

► Чому ваша команда вирішила взяти участь у футбольному турнірі УКАБ?

Для нас участь у футбольному турнірі УКАБ вже стало традицією. І так, як захід носить благодійний характер, саме цей фактор найбільше мотивує нас брати участь.

► У разі перемоги на які благодійні цілі плануєте спрямувати кошти?

Наша компанія опікується Плисківським психоневрологічним інтернатом. Вигравши на турнірі УКАБ у 2016 році 30 тис. грн, ми їх направили  саме на допомогу інтернату.  Цього року, в разі перемоги, направимо кошти також на потреби цього закладу.

► Які поради Ви можете надати гравцям інших команд?

Грати в красивий, захоплюючий і коректний футбол, який би сподобався як гравцям, так і вболівальникам.


Нагадуємо, що завершується реєстрація команд на участь в UCAB FOOTBALL FEST. Цього року подія вперше пройде у форматі фестивалю, поєднає благодійний футбольний турнір та спортивно-розважальний фестиваль. Чекаємо на вашу команду та запрошуємо фанатів вболівати за своїх улюбленців 2-3 червня у м. Києві. 

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2020 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ