На початок
Чемпіони, які прагнуть реваншу

Чемпіони, які прагнуть реваншу

14 травня 2018, 16:07

Футбольна команда філії "ВКВК" ТОВ "Вінницька птахофабрика", яка здобула перемогу під час першого турніру УКАБ, знову виборюватиме першість. Учасники систематично тренуються, щоб продемонструвати якісний рівень гри суперникам і глядачам.

Команда філії "ВКВК" ТОВ "Вінницька птахофабрика" була сформована за ініціативи групи любителів футболу в компанії. Відтоді команда бере участь у різних міських змаганнях та спартакіадах. Двічі гравці ставали чемпіонами та володарями кубку Тростянецького району Вінницької області.

Як розповідають у філії "ВКВК" ТОВ "Вінницька птахофабрика", гравці тренуються два рази на тиждень. Заняття футболом для команди – це можливість підтримати здоровий спосіб життя та командний дух. Найбільше мотивують команду вболівальники, серед яких з одного боку працівники команди, а з іншого – рідні футболістів.

Гравці футбольної команди мають дуже амбітну ціль – підтримати молодіжний спорт у своєму районі. «Сьогодні все менше спортивних заходів відбувається в районі. Наприклад, районний чемпіонат з футболу не проводять вже 2 роки. Це дуже прикро і ми хочемо власними зусиллями змінити цю ситуацію. У нашому місті Ладижин є багато дитячих спортивних шкіл, де діти займаються не лише футболом, а й іншими видами спорту. У разі виграшу, ми направимо кошти саме на розвиток та покращення дитячих спортивних шкіл у місті», – коментує представник команди Віталій Печериця.

Команда бере участь у турнірі УКАБ четвертий рік поспіль, що стало традицією для гравців. У першому футбольному турнірі збірна філії "ВКВК" ТОВ "Вінницька птахофабрика" стала чемпіонами. Гравці наполегливо тренуються, щоб одержати чергову перемогу.


Нагадуємо, що завершується реєстрація команд на участь в UCAB FOOTBALL FEST. Цього року подія вперше пройде у форматі фестивалю, поєднає благодійний футбольний турнір та спортивно-розважальний фестиваль. Чекаємо на вашу команду та запрошуємо фанатів вболівати за своїх улюбленців 2-3 червня у м. Києві. 

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2021 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ