На початок
Август-Україна: «Ми ніколи не забудемо нашу першу гру в турнірі УКАБ»

Август-Україна: «Ми ніколи не забудемо нашу першу гру в турнірі УКАБ»

15 травня 2018, 16:36

В цьогорічному UCAB FOOTBALL FEST спортивні інтереси компанії «Август-Україна» буде захищати футбольна збірна команда співробітників Август-Україна та заводу Август-Бел. Про історію створення, основні ідеї та цінності збірної розповів капітан команди Валерій Кисіль.

► Як сформувалася ваша футбольна команда? Хто був ініціатором?

Наша аматорська футбольна команда «Август-Україна» сформувалась ще в 2015 році, саме під час підготовки до першого благодійного футбольного турніру УКАБ. З того часу, ми щороку намагаємось брати участь в цьому цікавому та корисному проекті. Команда з Білорусії сформувалася за ініціативи директора Август-Бел – Плотіннова Євгена. Основна мета її створення – підтримка спортивного та здорового способу життя співробітників заводу. Після декількох спільних ігор у нас з’явився дуже продуктивний тандем – збірна «Августа», котра і стане учасником футбольного фестивалю.

► Чи берете участь у інших змаганнях? Де здобували перемогу?

Команда «Август-Бел» брала участь у чемпіонаті з міні-футболу серед аматорських команд, який проходив з жовтня 2017 р. по травень 2018 р. в місті Мінськ. У чемпіонаті 2016-2017 рр. наша команда в цьому ж чемпіонаті зайняла 3-тє місце. Також збірна постійно бере участь у щорічних турнірах присвячених Дню хіміка, 10-ти річчю заводу «Август-Бел» тощо. Команди періодично проводять дружні матчі з командами партнерів, влаштовують змагання між аматорськими аграрними збірними України та Білорусі.

► Як відбуваються команді тренування та підготовка до змагань?

Тренування футбольних команд зазвичай проходять не дуже часто, проте насичено і максимально продуктивно. Тренуємось після закінчення робочого дня та у вільний від роботи час.

► Що для вашої команди футбол: спосіб життя чи елемент командного духу?

Футбол для нас – можливість зміцнити єдність команди не тільки під час робочого процесу, а і в неформальній дружній атмосфері.

► Хто вболіває за вашу команду та як вболівальники мотивують вас боротися та досягати кращих результатів?

За нашу футбольну збірну вболівають співробітники і близькі, наші партнери, а під час фестивалю за нас будуть вболівати наші друзі, за яких ми гратимемо – діти, підопічні Федерації рукопашного бою України.

► Які цікаві факти можете розповісти про вашу команду?

Хочемо відмітити, що ми ніколи не забудемо нашу першу гру в турнірі УКАБ у 2015 році. Ми тоді посіли почесне останнє місто, отримавши кілька травм гравців, але одночасно одержали масу задоволення від гри.

А у 2014 році наша заводська команда провела товариські матчі з українською командою з міста Теофіполь. Один матч проходив в Білорусії, другий – в Україні. У 2016 році команда «Август-Бел» брала участь в турнірі «Кубок Агро» серед 24 команд і завоювала там срібний кубок.

►Чому ваша команда вирішила взяти участь у футбольному турнірі УКАБ? Що стало вирішальним фактором?

Перш за все нас мотивує спортивний інтерес. Завжди цікаво змагатися з новими або старими суперниками – це свого роду виклик. Всі учасники турніру працюють в аграрній сфері і часто знайомі один з одним. Ми партнери, друзі й, іноді, трішки конкуренти, проте робимо одну велику та важливу справу для спортивного розвитку нашої країни. Так,  у турнірі ми змагаємося за командну перемогу, але всі компанії беруть участь задля однієї важливої справи – допомоги або розвитку тих, кому ми хоч трішки можемо допомогти. За цю ідею та її втілення ми дуже вдячні УКАБ.

► У разі перемоги на які благодійні цілі плануєте спрямувати кошти?

​В цьому турнірі, як і в попередніх, ми будемо змагатися за дитячу збірну Федерації рукопашного бою України і в разі виграшу, кошти будуть направлені на потреби цього закладу.


Нагадуємо, що завершується реєстрація команд на участь в UCAB FOOTBALL FEST.  Не пропустіть можливість взяти участь та позмагатись у найбільшій спортивній аграрній події цього року. Чекаємо на вашу команду та запрошуємо фанатів вболівати за своїх улюбленців 2-3 червня у м. Києві. 

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2021 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ