На початок
ALFA Smart Agro: «Футбол загартовує командний дух»

ALFA Smart Agro: «Футбол загартовує командний дух»

27 квітня 2018, 09:37

Вперше у турнірі UCAB FOOTBALL FEST візьме участь компанія ALFA Smart Agro. Команда тренується двічі на тиждень та сподівається показати високий результат. Про передумови створення збірної та основні очікування від змагань розповів представник команди Андрій Риженко.

Як сформувалася  ваша футбольна команда? Хто був ініціатором?

Футбольна команда ALFA Smart Agro дуже молода. Сформували ми її навесні 2018 року, коли вирішили взяти участь у турнірі УКАБ. У повсякденному житті багато хто з наших співробітників грає у футбол на тому чи іншому рівні. Тож ми із задоволенням відгукнулися на пропозицію взяти участь у благодійних змаганнях.

Чи берете участь у інших змаганнях? Де здобували перемогу?

Поки що беремо участь виключно у товариських зустрічах із іншими корпоративними командами – як з агробізнесу, так і з інших сфер діяльності.Турнір УКАБ стане показником, і після змагань будемо вирішувати, чи подавати заявку на Кубок Бізнес Ліги, чи ще на якийсь турнір.

Як відбуваються команді тренування та підготовка до змагань?

Тренуємося двічі на тиждень. Щосуботи збираємося командою і відпрацьовуємо техніку та тактику, а також проводимо двостороннє тренування. По вівторках домовляємосяз іншими командами та граємо товариські матчі.

Що для вашої команди футбол: спосіб життя чи елемент командного духу?

В першу чергу, футбол – це здоровий спосіб життя! Але оскільки багато наших гравців працюють у регіонах, футбол дає можливість частіше зустрічатися. І під час зустрічей ми обговорюємо як футбольні, так і робочі завдання. Змагання загартовують командний дух нашого колективу.

Хто вболіває за вашу команду?

За команду ALFA Smart Agro вболівають наші колеги, друзі, рідні – вони і є головними мотиваторами!

Які нагороди вже має ваша команда?

Ми віримо: найвищі досягнення і нагороди нашої команди ще в майбутньому!

Чому команда ALFA Smart Agro вирішила взяти участь у футбольному турнірі УКАБ? Що стало вирішальним фактором?

Для нас турнір – це можливість перевірити свої сили як команди, загартувати командний дух. Це і стало вирішальним фактором. У турнірі УКАБ беруть участь однодумці з аграрної сфери, серед учасників багато наших бізнес-партнерів. І, звичайно, велику роль зіграло те, що турнір благодійний. Брати участь у добрих справах завжди приємно, і для нас це велика відповідальність.


Нагадуємо, що завершується реєстрація команд на участь в UCAB FOOTBALL FEST. Цього року подія вперше пройде у форматі фестивалю, поєднає благодійний футбольний турнір та спортивно-розважальний фестиваль. Чекаємо на вашу команду та запрошуємо фанатів вболівати за своїх улюбленців 2-3 червня у м. Києві. 


 

 

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2019 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ