На початок
Агроресурс: «Гра з однодумцями та колегами буде цікавіша вдвічі»

Агроресурс: «Гра з однодумцями та колегами буде цікавіша вдвічі»

01 червня 2018, 10:18

Продовжуємо представляти учасників UCAB Football Fest  і на черзі – команда компанії «Агроресурс». Про те, як проходить підготовка до футбольного турніру та про передумови створення команди розповів капітан Гаврилюк Сергій.

 Керівництво та співробітники нашої компанії завжди займали активну життєву позицію! Спорт – це невід’ємна частина нашого життя, тому створення футбольної команди відбулося дуже швидко. Ідейним лідером створення виступив генеральний директор Мартинов Станіслав Вікторович, а колектив на всі 100% підтримав цю ініціативу.

Наша команда кожного року бере участь в обласних та міських змаганнях. Керівництво сприяє спортивному розвитку команди та всього колективу в цілому. Саме тому був створений стадіон та спортивна зала безпосередньо на території компанії. Колеги, які не приймають участі у самій грі, із задоволенням підтримують гравців  з трибун.

Ми переконані, що гра з однодумцями та колегами буде цікавіша вдвічі –  саме тому ФК «Агроресурс» вирішила приймати участь у турнірі УКАБ.

У разі перемоги, наша компанія планує допомогти онкохворим дітям та міжнародному благодійному фонду «Ти не один», з яким ми вже співпрацюємо.


Вже на цих вихідних відбудеться велике спортивно-сімейне свято. Цього року подія вперше пройде у форматі фестивалю і поєднає благодійний футбольний турнір та спортивно-розважальний фестиваль. Запрошуємо вас приємно провести час з друзями та  повболівати за свої улюблені команди 2-3 червня на стадіоні НУБіП. 

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2021 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ