На початок
"Ми живемо футболом". Збірна ГК "Агропросперіс"

"Ми живемо футболом". Збірна ГК "Агропросперіс"

10 квітня 2018, 16:12

Продовжуємо представляти учасників UCAB Football Fest, і сьогодні наші герої – збірна Групи компаній «Агропросперіс». Про ключові цінності команди, любов до футболу та системні тренування поділився думками у бліц-інтерв'ю представник команди Віталій Ткач.


 

УКАБ: Як сформувалася ваша футбольна команда? Хто був ініціатором?

Віталій Ткач (ВТ): Наша команда сформувалася у 2014 році з працівників Київського офісу та управляючих компаній виробничих холдингів Групи компаній «Агропросперіс». Це був рік активних футбольних ігор для власного задоволення, адже багато гравців тривалий час не мали змоги грати у футбол, і відтак відчули свободу в прийнятті рішення та перевірили свою фізичну форму. Хлопці, які грали у футбол до реформування, зацікавили колег, і з кожним місяцем кількість бажаючих грати зростала.

 

 

УКАБ: Як відбуваються команді тренування та підготовка до змагань?

ВТ: Всі тренування відбуваються після завершення робочого дня і регулярно — один раз на тиждень. Тренування розпочинається з коротенької розминки. Потім ділимося на команди. Зазвичай  це 5х5, але буває 7х7, а у деякі періоди навіть доводилося ділитись на три команди по 5 гравців.

УКАБ: Для вас футбол -— це спосіб життя чи елемент командного духу?

ВТ: У нашій команді всі гравці певною мірою живуть футболом: спостерігають за грою збірної України, за перемогами і поразками улюблених футбольних команд. Збір на тренування і участь у змаганнях для нашої команди — це ще й елемент командного духу. Це можливість зайвий раз довести, що ми можемо бути командою і досягати поставлених цілей не тільки працюючи за комп'ютерами в офісі, а й змагаючись на футбольному полі.

 

 

УКАБ: Хто вболіває за вашу команду та як вболівальники мотивують вас боротися і досягати кращих результатів?

ВТ: На футбольному турнірі УКАБ нашу команду підтримують родини і колеги. І, до речі, саме наші вболівальники у 2017 році виявились найголоснішими і найенергійнішими, це було помітно всім глядачам. smiley

УКАБ: Чому ваша команда вирішила взяти участь у футбольному турнірі УКАБ? Що стало вирішальним фактором?

ВТ: Наша компанія є членом УКАБ, і тому, отримавши запрошення, ми із задоволенням зібрали команду та взяли участь у минулорічному футбольному турнірі. Цього ж року без жодних вагань команда вдруге долучиться до чемпіонату. Ми йдемо далі!

УКАБ: У разі перемоги на які благодійні цілі плануєте спрямувати кошти?

ВТ: Наші колеги активно беруть участь у благодійних проектах, тому команда вирішила, що у разі успіху в турнірі кошти будуть спрямовані на користь Харківського благодійного фонду «Діти зі СМА», м. Харків.

 


 

Увага! Прийом заявок на участь у турнірі майже завершено. Поспішайте зареєструвати вашу команду, аби позмагатися з кращими футбольними командами українського агросектору!

Для довідки. UCAB FOOTBALL FEST – це аграрна спортивна ініціатива асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» для членів УКАБ та всіх, кому небайдужий футбол, здоровий спосіб життя та командний дух. Цього року подія вперше поєднає благодійний футбольний турнір та спортивно-розважальний фестиваль. Чекаємо на вас 2-3 червня у м. Києві. 

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2019 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ