На початок
AFC SAN GRANO: «Футбол – можливість згуртувати співробітників для досягнення високих результатів не лише на футбольному полі, але і в роботі»

AFC SAN GRANO: «Футбол – можливість згуртувати співробітників для досягнення високих результатів не лише на футбольному полі, але і в роботі»

01 червня 2018, 11:08

Серед новачків футбольного турніру УКАБ­ – команда «AFC SAN GRANO» від Agricom Group. Про те, що для команди означає футбол та що мотивує гравців, розповів представник команди Луньов Іван.

► Як сформувалася ваша футбольна команда? Хто був ініціатором?

Команда «AFC SAN GRANO» сформувалася навесні 2016 року. До цього моменту, було 7 співробітників-ентузіастів, котрі вирішили періодично грати у футбол. Далі була ідея – створити команду і взяти участь в одному з аматорських футбольних турнірів. Назва команди – «AFC SAN GRANO», була обрана на честь назви найкращих пластівців із зернових культур, вироблених на власному переробному комплексі ТМ «Добродія».

► Чи берете участь в інших змаганнях? Де здобували перемогу?

На сьогоднішній день, команда бере участь у Всеукраїнському аматорському чемпіонаті з футболу 5х5 В9КУ. Команда ставала срібним призером в Першій лізі Бронз сезону (весна-літо 2016 року). Також команда ставала чемпіоном у Другій Лізі Голд (зима 2017 року).

► Як відбуваються командні тренування та підготовка до змагань?

Команда тренується систематично: раз тиждень. На постійній основі проводяться спаринги з різними за рівнем командами.

► Що для вашої команди футбол: спосіб життя чи елемент командного духу?

Для нашої команди футбол, в першу чергу, – це елемент командного духу, можливість згуртувати співробітників для досягнення високих результатів не тільки на футбольному полі, але і в роботі.

► Хто вболіває за вашу команду та як вболівальники мотивують вас боротися та досягати кращих результатів?

У нас є вірні вболівальники, котрі підтримують команду з моменту її створення. Також жіноча половина зазвичай організовує підтримку команди на кожній грі.

► Чому ваша команда вирішила взяти участь у футбольному турнірі УКАБ? Що стало вирішальним фактором?

Вирішальним фактором участі стало для нас те, що даний турнір є благодійним.

► На які благодійні цілі плануєте спрямувати кошти у разі перемоги?

У разі перемоги, виграні кошти будуть спрямовані на потреби дитячих садочків і шкіл, якими опікується компанія.


Вже на цих вихідних, 2-3 червня,  на території стадіону НУБіП відбудеться масштабне спортивно-сімейне свято. Запрошуємо всіх охочих  взяти участь в футбольному фестивалі, активно провести свій час та отримати масу позитивних вражень.

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2021 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ