На початок
Райффайзен Банк Аваль: «Футбол – це не просто гра, а спосіб життя»

Райффайзен Банк Аваль: «Футбол – це не просто гра, а спосіб життя»

29 травня 2018, 10:48

Вже не вперше учасником UCAB Football Fest стане команда «Райффайзен Банк Аваль». Збірна систематично тренується та  сподівається проявити себе у футбольній справі і вийти в першість цього сезону. Про історію перемог команди та про те, як збірна готується до турніру, розповів представник команди Андрій Федорчук.

► Як сформувалася ваша футбольна команда? Хто був ініціатором?

Наша футбольна команда була створена 8 років тому. Головними ініціаторами та ідейними натхненниками створення збірної були представники департаменту персоналу нашого банку. До сьогодні, Ярослав Сербін – один з засновників команди, є тренером та головним менеджером команди.

► Чи берете участь у інших змаганнях? Де здобували перемогу?

Так, команда вже чотири роки бере участь у Банківській футзальній лізі м. Києва. Три роки поспіль команда займає призові місця, при цьому в 2017 році команда стала чемпіоном серед банків в Дивізіоні Silver, а в цьому році святкувала чемпіонство вже в найпрестижнішому Дивізіоні Gold. Також ми щорічно приймаємо участь у турнірі «Кубок Чемпіонів НАБУ», котрий проводить Незалежна асоціація банків України та в інших благодійних і комерційних турнірах.

► Як відбуваються команді тренування та підготовка до змагань?

Команда систематично тренується та щотижня проводить  тренування та товариські зустрічі. Також у вихідні дні час від часу граємо в офіційних матчах.

► Що для вашої команди футбол: спосіб життя чи елемент командного духу?

Футбол – це наше велике хоббі з самого дитинства, саме тому він є для нас не просто грою, а способом життя.

► Хто вболіває за вашу футбольну команду?

За нас приходять вболівати як наші колеги з банку, так і друзі й члени родин гравців команди.

► Які цікаві факти та досягнення можете згадати про вашу команду?

Оскільки команда має 8-річну історію існування досягнень було багато. На жаль, на етапі становлення ми часто посідали друге місце, проте останні 2 роки - ми змінили цю традицію двічі поспіль вигравши чемпіонство в  Банківській футзальній лізі (2017р – дивізіон Silver, 2018 – дивізіон Gold). Щодо цікавих фактів – члени команди є надзвичайно дружним колективом поза футбольним полем, тому варто згадати спільні поїздки до Німеччини, Туреччини, Греції, Іспанії, на фінальну частину Чемпіонату Європи з футболу у Францію та на фінал Ліги Європи УЕФА у Варшаву.  

► Чому ваша команда вирішила взяти участь у футбольному турнірі УКАБ?

Банк співпрацює з УКАБ, тому ми з радістю скористалися пропозицією спробувати свої сили та взяти участь у турнірі. Також важливим аргументом участі є благодійність цього проекту та можливість направити кошти тим, хто цього потребує.


Уже за тиждень відбудеться велике спортивно-сімейне свято UCAB FOOTBALL FEST. Цього року подія вперше пройде у форматі фестивалю та поєднає благодійний футбольний турнір та спортивно-розважальний фестиваль. Запрошуємо всіх охочих приєднатись та вболівати за своїх улюбленців 2-3 червня у м. Києві. ​

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2021 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ