На початок
"У футболі, як і в бізнесі, важлива зіркова команда, а не команда "зірок"" - Тарас Висоцький

"У футболі, як і в бізнесі, важлива зіркова команда, а не команда "зірок"" - Тарас Висоцький

14 березня 2018, 12:37

Весна наближається впевненими кроками, і офісні працівники все активніше повертаються до спорту та фізичної активності. Для футболістів ця пора несе чудову погоду для тренувань і бадьорий, бойовий настрій для участі в UCAB FOOTBALL FEST. Чим особливий футбольний турнір цього року, як з’явилась ідея його створення та які труднощі виникали на шляху розвитку проекту розповів Тарас Висоцький, генеральний директор асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та за сумісництвом – капітан команди УКАБ.

 

- Тарасе, розкажіть, як виникла ідея започаткувати футбольний турнір? Чому вирішили зробити цей проект благодійним?

- За своєю суттю аграрії завжди були дуже активними та мали хорошу фізичну форму,  адже досить часто їх робота – важка фізична праця в полях. Тож спорт та регулярні тренування – взагалі не проблема для людей із сільського господарства. А поспілкувавшись із нашими компаніями-членами, ми зрозуміли, що найбільш популярна командна гра – це футбол. І ця гра у форматі благодійного футбольного турніру дала нам змогу поєднати спортивний фактор, командний дух і соціальну складову як доказ того, що аграрії завжди готові інвестувати в середовище, в якому вони працюють, дбати про розвиток села.

 

 

- Чи складно було зібрати команди на перший турнір? Як далі розвивався проект?

- Коли турнір проходив вперше, звісно ж зібрати команди було не так просто. Однак  тут спрацювали добрі відносини із членами асоціації та особиста комунікація. А ще допомогла доля. J Так співпало, що на одній із клубних подій УКАБ за одним столиком сиділи представники 3 компаній, які мають свої футбольні команди. Одна з компаній заявила, що грає в футбол, а інша зауважила, що грає краще. Як вирішити, хто кращий? Звичайно ж у чесному поєдинку! Ось УКАБ і створив платформу для того, аби компанії змагались не лише за показниками фінансової ефективності, а й вели активний спосіб життя та пропагували спортивні досягнення. У першому турнірі взяли участь всього 8 команд. Спочатку їх було лише 5, але поширюючи інформацію про турнір ці команди залучили ще три, так би мовити, за спільними інтересами. До речі, в перший рік багато компаній нарікали, що їх не покликали, що вони пізно дізналися… А пізніше самі почали дзвонити та ініціювати участь. І зараз наша робота з організації турніру зводиться більше до адміністративних моментів, аніж до реклами чи популяризації. Так, цього року ми вперше очікуємо 24 команди – це вже природній ріст, як результат успішного проведення попередніх турнірів.

- Як зміниться формат цього року? Чого очікувати футболістам та вболівальникам?

- Враховуючи, що кількість учасників змагань зростає щороку, ми зрозуміли, що вже переросли формат турніру і готові до масштабного футбольного фестивалю. Саме такий концепт буде витриманий і реалізований цього року: це буде не просто свято футболу, це буде велике спортивне сімейне свято, два дні футболу, спорту, розваг, спілкування з друзями і гарно проведеного часу.

 

 

- Чи готується команда УКАБ до цьогорічних змагань?

- Безперечно, футбол, як і бізнес, – це командна гра, і тут важлива «зіркова команда», а не «команда зірок». Останні 2 роки ми системно готувались якраз з точки зору побудови команди, і це стало нашою перевагою під час турніру. Бо, як показав досвід попередніх турнірів, добре підібрані сильні та вправні гравці часто просто не можуть співпрацювати на полі, і це призводить до поразки всієї команди.

Цього року підготовку ми ще не розпочали, поки що налаштовуємось тільки морально. Зазвичай ми тренуємось на відкритих майданчиках, зокрема останнім часом нашою тренувальною базою був майданчик НУБіП. Там і плануємо розпочати активну підготовку, як тільки закінчиться зима і дозволять погодні умови.

- Чому Ви любите футбол?

- Особисто для мене футбол – це перш за все можливість покращувати досвід комунікації і взаємодії, адже, повторюсь, це командна гра. Це гра емоційна. Це загартовування духу, напрацювання командних навичок, і  звісно ж — підтримання фізичної форми.

 

 

- Що б Ви хотіли побажати чи порекомендувати командам-учасникам?

- Незважаючи на емоції, пам’ятати, що це спорт і благодійна подія. Із рекомендацій — організувати побільше тренувань саме тим складом, яким братиме участь у змаганні, тому що кожне додаткове тренування збільшує шанси на перемогу у турнірі.

- Які цікаві епізоди чи враження можете пригадати за 3 роки турніру?

- Мене особисто здивував рівень корпоративної підтримки. Вболівали цілими офісами, незважаючи на вихідні та спеку. Приходили і щиро вболівали, раділи успіхам, підтримували. Приємно, що не тільки учасники готуються до турніру, а і вболівальники докладають зусиль. Це свідчить про серйозне ставлення до нашого турніру.

 


 

Нагадуємо, що цього року UCAB FOOTBALL FEST відбудеться 2-3 червня у м. Києві. Чекаємо на заявку від вашої команди!

Для довідки. UCAB FOOTBALL FEST – це аграрна спортивна ініціатива асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» для членів УКАБ та всіх, кому небайдужий футбол, здоровий спосіб життя та командний дух. Цього року подія вперше пройде у форматі фестивалю, поєднає благодійний футбольний турнір та спортивно-розважальний фестиваль.

 

 

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2018 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ