На початок

 

UCAB RUN

 

10.09.17 о 10:00

м. Київ, Труханів острів

Минула подія

ПРО АГРОЗАБІГ

ВПЕРШЕ У КИЄВІ! Аграрне спортивне дійство, приурочене відразу двом подіям: 10-річчю Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», а також Дню фізкультури та спорту! Неперевершене святкування на спортивній хвилі!

Дата: 10 вересня    Старт: о 10:00    Місце: Труханів острів

 

10 ВЕРЕСНЯ на Вас чекає справжня спортивна феєрія — забіги на різні дистанції для дорослих та сімейні розваги для Вашої групи підтримки! Разом з командою УКАБ ви отримаєте масу позитивних емоцій!

10 КМ — найпопулярніша дистанція для фанатів бігу, це оптимальний варіант, якщо Ви полюбляєте випробовувати себе та маєте непереборне бажання бігати! Реєструйтесь уже зараз і станьте учасником першого унікального аграрного забігу в Києві!

 

 

ТРУХАНІВ ОСТРІВ – це куточок природи у самому серці Києва, чисте повітря та прекрасний маршрут для пробіжки, який полюбляє безліч місцевих спортсменів. Саме тут і буде проходити наш мальовничий маршрут  — від Паркового до Московського мосту.

 

 


 

||| РЕЄСТРАЦІЯ

 

У забігах можуть взяти участь як фізичні особи, так і команди комерційних та некомерційних організацій.

Для всіх учасників-компаній діють спеціальні пропозиції.

 

З будь-яких питань щодо реєстрації та співпраці звертайтеся, будь ласка, до координатора події Ірини Вовк: vovk@ucab.ua, (093) 039-20-56, (044) 236-21-10

 

 

 

 


Організатори

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2020 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ