На початок

V Міжнародна конференція «Ведення агробізнесу в Україні: перспективи 2014 року»

5 грудня 2013 року

Fairmont Grand Hotel

Минула подія

Про захід

5 грудня 2013 відбулася V Міжнародна конференція «Ведення агробізнесу в Україні: перспективи 2014 року», організована Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» та агентством «AgriEvent» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.


Цього року захід зібрав понад 300 представників передових аграрних компаній та агрохолдингів, представників профільних державних структур, освітніх та наукових установ і стало платформою для спілкування та обговорення перспектив розвитку аграрних компаній в 2014 році.


На конференції висвітлювалися актуальні теми і обговорювалися сучасні тенденції аграрної політики в Україні та світі, нові інструменти фінансування аграрного бізнесу, ціновий прогноз продажів сільськогосподарської продукції, передові технології агробізнесу та інші важливі питання.


«У сучасній світовій аграрній політиці держава надає всебічну підтримку аграрному сектору, регулюючи ринок за допомогою створення і підтримки відповідної законодавчої бази. Державні агенти виконують важливі функції, адже їх роль полягає в допомозі всім іншим гравцям ринку. Тому, дуже важливо прописати чіткі і зрозумілі правила гри і дотримуватися їх надалі », - сказав Вільям Майєрс, професор сільськогосподарської та прикладної економіки, Університет Міссурі, США.


Учасники конференції також приділили увагу найбільш актуальним поточних питань функціонування аграрного сектора, зокрема забезпечення прибутковості вирощування основних сільськогосподарських культур.


«Україна займає лідируючі позиції в світовому рейтингу експорту зернових, і в цьому році серед зазначених культур можна виділити кукурудзу. Фактично, Україна має можливість стати другим або третім найбільшим експортером зерна кукурудзи в світі. У той же час, зниження ціни на кукурудзу в поточному сезоні робить акцент на необхідності підвищення врожайності. Також, існує значний потенціал підвищення врожайності та прибутковості кукурудзи за рахунок кращих гібридів і сучасних агрономічних практик. З огляду на це, в довгостроковій перспективі виробник повинен не тільки досягати балансу в використанні факторів виробництва, а й впроваджувати новітні технології для досягнення конкурентних переваг і максимальної прибутковості бізнесу », - прокоментував Мікель де Йонг, директор бізнесу в Україні, Росії, Білорусії, Монсанто.


У свою чергу, президент УКАБ Алекс Ліссітса зазначив, що аграрний сектор переживає непрості часи, пов'язані зі зниженням світових і українських цін, спробою змінити систему оподаткування в АПК, тиском контролюючих органів на галузь. «Ми сподіваємося, що потужний голос аграрної спільноти, що прозвучав на конференції, буде почутий і регулювання нарешті буде відповідати потребам аграріїв», - зазначив А. Ліссітса.


Крім можливості почути думку спікерів з найактуальніших питань, які стосуються перспектив ведення агробізнесу, і обговорити їх у колі вітчизняних і міжнародних експертів, всі учасники заходу мали можливість побачити презентацію нового сайту УКАБ www.ucab.ua і взяти участь у розіграші призів - планшетів Apple Ipad - які в кінці вечора знайшли своїх господарів і стали приємним завершенням конференції


Організатори

Місце проведення

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2021 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ