На початок

V. Міжнародна конференція

«Ефективне управління агрокомпаніями: постійна оптимізація витрат»

18 вересня 2014 року

Fairmont Grand Hotel

Минула подія

Про захід

18 вересня у Києві відбулася V. Міжнародна конференція «Ефективне управління агрокомпаніями: постійна оптимізація витрат», організована асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу»(УКАБ) спільно з Інститутом аграрного розвитку в Центральній та Східній Європі (ІАМО), Східним комітетом німецької економіки (ОА), агенцією «AgriEvent». Головною метою заходу стало обговорення основних аспектів та проблем управління аграрним бізнесом. У роботі конференції@ взяли участь понад 300 представників передових аграрних компаній з України, країн СНД та Європи, міжнародних організацій, сервісних компаній.

На заході розглядалися  найактуальніші проблеми менеджменту в агробізнесі: управління агрокомпаніями та способи мінімізації непрямих виробничих витрат, використання інноваційних технологій з метою  зменшення витрат, секрети управління персоналом та шляхи досягнення максимальної віддачі від кожної виплаченої копійки, великий урожай за мінімальних втрат.

«Україна переживає непрості часи, і навіть у відносно стабільному аграрному секторі ситуація ускладнюється. Проблеми з фінансуванням, неприваблива кон’юнктура світових ринків, ускладнення із експортом продукції на ринки Митного Союзу стали характерною ознакою часу. Незважаючи на це, розрахунки УКАБ засвідчують наявність резервів щодо підвищення ефективності аграрного виробництва, адже зараз це в багатьох випадках питання виживання бізнесу. Наша конференція присвячена передовим практикам менеджменту, починаючи від глобального контексту і закінчуючи досвідом передових українських компаній, і, без перебільшення, вчергове стала  визначною подією аграрного року», - повідомив генеральний директор УКАБ Володимир Лапа.

Директор Лейбніц-Інституту аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою Альфонс Бальман під час свого виступу акцентував увагу на проблемах, з якими зіштовхуються агрохолдиги та самостійні підприємства, здійснюючи свою діяльність в Україні, а також виразив свої пропозиції щодо їх подолання.

«Наразі точиться багато політичних дебатів з приводу регулювання або обмеження розмірів агрохолдингів, проте такі обмеження можуть нівелювати значний вклад агрохолдингів в українську економіку, до того ж вони не забезпечують незалежним підприємствам гарантій з подолання існуючого дефіциту в макроекономічному, організаційно-правовому та політичному середовищі. З метою підтримки самостійних підприємств політики повинні зосередитися на поліпшенні сільськогосподарського бізнес-середовища. Це дозволить як незалежним підприємствам, так і агрохолдингам сфокусуватися на дійсно серйозних завданнях -  модернізації та підвищенні ефективності. Агрохолдинги ж, у свою чергу, мають збільшити інвестиції у розвиток сільських територій, адже їх діяльність залежить у тому числі й від суспільного сприйняття та умов життя в сільській місцевості, а також вони потребують впровадження серйозних програм підвищення корпоративної соціальної відповідальності, які створять нові можливості для розвитку сільських територій», - прокоментував Альфонс Бальман.

Також під час конференції експерти говорили про інноваційні підходи до управління персоналом та заробітні плати в агросекторі. Своїм досвідом поділився Костянтин Головін, керівник відділу підбору персоналу «Smart Solutions», Казахстан.

«Основна проблема в управлінні персоналом в агросекторі Казахстану - це відсутність довгострокових планів розвитку. Як результат - компанії не готові інвестувати в персонал, навчати своїх працівників і підвищувати їх ефективність. Корумпованість агросектору, у свою чергу, призвела до того, що в селі заробітні плати найнижчі. Конференція «Ефективне управління агрокомпаніями» дала нам можливість порівняти підходи до управління персоналом в Україні та Казахстані, а також в обговоренні знайти шляхи вирішення існуючих проблем», - сказав Костянтин Головін.


Організатори

Місце проведення

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2020 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ