На початок

Семінар  
«Технології Байєр КропСайєнс»

25 червня 2014 року

АгроАрена Центр

Минула подія

Про захід

Підрозділ «Байєр КропСайєнс» компанії «Байєр» в Україні, асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та агенція «AgriEvent» у рамках Всеукраїнського дня молодого агронома 25 та 26 червня 2014 року провели два практичні семінари для кращих студентів та випускників агрономічних спеціальностей ВНЗ України «Технології Байєр КропСайєнс» - у Полтавській та Тернопільській областях відповідно.

Відкриті практичні семінари для студентів та випускників агрономічних спеціальностей ВНЗ України проводяться на дослідницьких станціях «Байєр АгроАрена» вже більше п’яти років. Цього року були обрані «АгроАрена Центр» у Полтавській області площею 17 га та «АгроАрена Захід» у Тернопільській області площею 21 га.

Обидва семінари були поділені на теоретичну та практичну частини, під час яких представники компанії «Байєр» розповідали студентам про сучасні технології від «Байєр КропСайєнс», ознайомлювали з технікою ефективного внесення засобів захисту рослин та особливостями вирощування польових культур. Студенти мали можливість не лише прослухати корисний матеріал, а й поставити запитання фахівцям, що проводили семінари, та оцінити ефективність продуктів компанії «Байєр» на демонстраційних полях, де вирощують озиму пшеницю, ярий ріпак, ярий ячмінь, сою, цукровий буряк, соняшник, кукурудзу тощо.

«Я працюю в компанії «Байєр» уже 3 роки і не вперше виступаю перед студентами на практичних семінарах «Технології Байєр КропСайєнс». Такі заходи допомагають збагачувати знання наших майбутніх колег про ефективні заходи захисту рослин, їх правильне застосування, а також ознайомлювати їх із тими нюансами використання ЗЗР, яких не вчать в університетах. Хотілося б, щоб якомога більше компаній долучалося до розвитку молоді та інвестувало в своїх майбутніх працівників, підвищуючи таким чином рівень українських спеціалістів до європейського», - сказав експерт з демонстраційних досліджень «Байєр АгроАрена Центр» Володимир Кулинич.

Також на обидвох заходах виступив представник Міжнародної фінансової корпорації, з якою співпрацює компанія «Байєр КропСайєнс», агроконсультант Микола Волкогон із презентацією на тему використання супутникових технологій у сільському господарстві.  

«Доступ українських агровиробників до сучасних інформаційних технологій та ноу-хау є запорукою їх конкурентоспроможності на вітчизняному і міжнародному ринках. У рамках спільного проекту компанії «Байєр КропСайєнс» та Міжнародної фінансової корпорації зі сприяння розвитку малого та середнього агробізнесу в Україні було розроблено та представлено програму з прогнозування поширення шкідників та розвитку хвороб «Байєр ФітоСан Монітор», а також проводиться тестування програм із супутникового моніторингу. Дані програми дають змогу українським агровиробникам отримувати інформацію щодо стану посівів культурних рослин як на рівні країни та регіону, так і на рівні індивідуальних полів агропідприємств, аналізувати дані погодних умов та оцінювати потенціал врожайності культур. Даний проект розрахований на п’ять років (до 2018) і на сьогодні охоплює трьох дистриб’юторів засобів сільськогосподарського призначення та десять пілотних агропідприємств. Крім того, до роботи у проекті залучено більше шестидесяти професіоналів з України, Німеччини, Австрії, Англії, Франції, Нідерландів, США, Канади тощо», - повідомив Микола Волкогон, агроконсультант, Міжнародна фінансова корпорація.


Місце проведення

Організатори

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2020 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ