На початок

II Міжнародна конференція «Ефективне управління великими аграрними компаніями»

15 вересня 2011 року

Готель "Premier Palace", м.Київ, бул. Т.Шевченка, 7/29

Минула подія

Про захід

Вперше в Україні! За участю представників найбільших агрокомпаній з Бразилії, Аргентини, Росії, України і ЄС, асоціація "Український клуб аграрного бізнесу" (УКАБ) та агентство «AgriEvent» провели 15 вересня 2011 року II Міжнародну конференцію «Ефективне управління великими аграрними компаніями».


Спікери конференції:
Клаус Дайнінгер, Всесвітній Банк, Вашингтон; Штефан Дюр, Група компаній «ЕкоНіва», Росія; Алехандро Лопез, Компанія «Adecoagro», Аргентина і Бразилія; Юліана Альбертенго, Компанія «ААПРЕСІД», Аргентина; Євген Осипов, Індустріальна молочна компанія, Україна; Анатолій Юркевич, Мілкіленд Україна; Олександр Прищепа, Данон Україна; Уло Адамсон, Компанія «Trigon Agri», Україна, Росія, Естонія; Асад локшину, Компанія «Agrogeneration», Україна; Альфонс Бальманн, Лейбніц-Інститут аграрного розвитку в країнах Центральної та Східної Європи, Німеччина; Алекс Ліссітса, Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», Україна; Йенс Бруно, Зерновий Альянс, Німеччина

 

Серед тем, які обговорювалися на конференції, слід виділити: глобальні тенденції світової економіки, напрямки розвитку сільського господарства в світі, оптимальні моделі управління великими аграрними компаніями, динаміка розвитку аграрних холдингів, сучасні технології та їх застосування в різних країнах , передумови інвестиційної привабливості, фактори підвищення ефективності господарювання, конкурентоспроможність та шляхи її підвищення.

Учасникам конференції було запропоновано обговорити поточні проблеми та можливі варіанти їх вирішення в широкому колі практиків та експертів в рамках заходу.


Підтримку конференції надали Міністерство аграрної політики і продовольства України, Інститут аграрного розвитку в Центральній та Східній Європі (IАМО) і Східний комітет німецької економіки. Всього в конференції взяли участь 246 представників аграрних компаній та агрохолдингів і 25 представників ЗМІ.


Організатори

Місце проведення

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2020 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ