На початок

Практичний семінар
«Технології Байєр КропСайенс»

24 червня 2011 року

Байєр Агро Арена

Минула подія

Про захід

24 червня 2011 року компанія Байєр КропСайенс,  Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) та агентство «AgriEvent» за підтримки Міністерства аграрної політики та  продовольства України в рамках Всеукраїнського дня молодого агронома успішно провели практичний  семінар «Технології Байєр КропСайенс».

Семінар був проведений на дослідницькій станції компанії Байєр КропСайенс, Байєр Агро Арена  (Полтавська область, Хорольський р-н, 250-й км траси Київ- Харків).

Метою семінару було дати всебічну інформацію для студентів та випускників агрономічних  спеціальностей ВНЗ України про сучасні технології обробітку сільськогосподарських культур і  показати їх особливості на практиці на дослідницькій станції «Байєр Агро Арена».

Учасників семінару привітали: керівник відділу маркетингу Байер КропСайенс, Борис Тимофєєв,  директор агентства «AgriSurvey», асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Тарас Гагалюк,  представник Міністерства аграрної політики та продовольства України, Наталія Баб’як.

Майбутні спеціалісти-агрономи протягом семінару дізналися про інноваційні технології «Байєр КропСайенс» у захисті рослин та практично освоїли особливості вирощування польових культур на  дослідній станції «Байєр Агро Арена»

В заході взяли участь 34 представники аграрних ВНЗ України: Національний університет біоресурсів і природокористування України, Харківський національний аграрний університет, Житомирський державний агроекологічний університет, Кримський агроекологічний університет, Білоцерківський національний 
аграрний університет, Уманський національний університет садівництва, Миколаївський державний аграрний університет і Таврійський державний агротехнологічний університет.

Усім учасникам практичного семінару було вручено сертифікати, а десятеро найкращих студентів були  нагороджені цінними подарунками – річними підписками на журнали «Агроексперт» та «ЗЕРНО».

В цілому варто відмітити, що захід був проведений на достатньо високому рівні, а учасники виявили велику зацікавленість до тематики семінару.
 


Організатори

Місце проведення

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2020 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ