На початок

«Соняшник, соя, ріпак: ефективне виробництво»

4 червня 2011 року

м.Київ, Броварський проспект, 15

Минула подія

Про захід

4 червня 2011 року Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) та агентство «AgriEvent» спільно з Німецьким сільськогосподарським співтовариством (DLG) та проектом «АгроЕфективність» в рамках провели семінар, присвячений темі «Соняшник, соя, ріпак: ефективне виробництво».

Семінар був організований за підтримки Федерального міністерства продовольства, сільського господарства та захисту прав споживачів Німеччини, Міністерства аграрної політики та продовольства України та Консалтингової групи «GFA».

Партнерами проекту АгроЕфективність виступили Компанії «Данон Україна »,« Джон Дір Україна »,« Креді Агріколь КІБ »,« Шауманн Агрі УА », «БАСФ» і «Байєр». Місцем для проведення семінару був обраний конференц-зал Німецького Міжнародного виставкового центру: Броварський проспект, 15, м.Київ.

Семінар був присвячений наступним темам: 
- Результати проекту «АгроЕфективність»: олійні культури
- Чи збережуться високі ціни на насіння олійних культур в 2011/12 МР?
- Особливості харчування і добрива олійних культур  
- Захист олійних культур
- Можливості банківського фінансування агробізнесу в Україні

У заході взяли участь 30 представників аграрного сектора з чотирьох областей: Полтавської, Херсонської, Харківської та Львівської. Участь сільськогосподарських виробників в семінарі було безкоштовним. Проведення семінару також висвітлювалося в ЗМІ.

В цілому слід зазначити, що захід був проведений на досить високому рівні. В результаті, багато з беруть участь висловили великий інтерес до інформації, що була представлена ​​і наголосили на необхідності організації таких же заходів в майбутньому.


Організатори

Місце проведення

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2020 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ