На початок

«Максимізація віддачі кормової цінності з одного гектара в молочному виробництві »

16 червня 2011 року 

с. Поташ

Минула подія

Про захід

16 червня 2011 року Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) та агентство «AgriEvent» спільно з Німецьким сільськогосподарського співтовариства (DLG), проектом «АгроЕфективність» і клубом Європейських виробників молока (EDF) провели семінар, присвячений темі «Максимізація віддачі кормової цінності з одного гектара в молочному виробництві».

Семінар був організований за підтримки Федерального міністерства продовольства, сільського господарства і захисту прав споживачів Німеччини і Консалтингової групи «GFA», а також проекту «AgriBenchmark».

Партнерами проекту АгроЕфективність виступили Компанії «Данон Україна», «Джон Дір Україна», «Кредит Агріколь», «Шауманн Агрі УА», «БАСФ» і «Байєр». Місцем для проведення семінару був обраний конференц-зал Німецького аграрного центру (НімАЦ), який розташовується за адресою: Черкаська обл., Маньківський р-н., с. Поташ, вул. Українська 9А.

Семінар був присвячений наступним темам:

· Резерви ефективності молочних господарств;

· Можливості банківського фінансування агробізнесу в Україні;

· Ефективне управління кормовими культурними угодами в молочному виробництві;

· Розуміння якості силосованих кормів - ключові моменти;

· Після скошування: Заготівля люцернового сінажу.

У заході взяли участь 70 представників аграрного сектора, які представляли 30 сільгосппідприємств з восьми регіонів країни: Чернігівської, Черкаської, Київської, Кіровоградської, Полтавській, Донецькій, Херсонській та Львівської областей. Участь сільськогосподарських виробників в семінарі було безкоштовним.

В цілому слід зазначити успішність проведеного заходу, що проявилося в зацікавленості широкого кола виробників в ньому і побажаннях в майбутньому проводити аналогічні семінари.


Організатори

Місце проведення

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2020 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ