На початок

«Ефективне виробництво озимих зернових культур в Україні»

7 квітня 2011 року

м. Поташ

Минула подія

Про захід

07 квітня 2011 року Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) і агентство «AgriEvent» спільно з Німецьким сільськогосподарським співтовариством (DLG), проектом «АгроЕфективність» та Німецьким аграрним центром (DAZ) провели семінар, присвячений темі «Ефективне виробництво озимих зернових культур в Україні ».

Семінар був організований за підтримки Федерального міністерства продовольства, сільського господарства та захисту прав споживачів Німеччини, Міністерства аграрної політики та продовольства України та Консалтингової групи «GFA». Партнерами проекту АгроЕфективність виступили Компанії «Данон Україна», «Джон Дір Україна», «Креді Агріколь КІБ», «Шауманн Агрі УА», «БАСФ» і «Байєр». Місцем для проведення семінару був обраний конференц-зал Німецького аграрного центру: вул. Українська, 9A, Поташ, Маньківський район, Черкаська область.

Семінар був присвячений наступним темам:

· Новий сезон 2011: чого очікувати виробникам озимого зерна та ріпаку

· Проект "АгроЕфективність" - покращуючи прибутковість

· Переваги української селекції насіння озимих зернових культур · Оптимальне харчування рослин для досягнення кращих врожаїв

· Інновації в системі захисту озимих зернових культур

· Оптимізація систем захисту озимих зернових культур · Ефективне використання техніки в зерновому виробництві

· Можливості банківського фінансування агробізнесу в Україні

У заході взяли участь 30 представників аграрного сектора з чотирьох областей: Черкаської, Київській, Запорізькій та Херсонській областей. Участь сільськогосподарських виробників в семінарі було безкоштовним. Проведення семінару також висвітлювалося в ЗМІ.

 


Організатори

Місце проведення

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2020 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ