На початок

«Ефективне виробництво молока: будівництво, реконструкція тваринницьких приміщень, комфорт тварин і ефективне використання природних пасовищ »

24 березня 2011 року

м. Ічня

Минула подія

Про захід

4 березня 2011 року Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) та агентство «AgriEvent» спільно з Німецьким сільськогосподарського співтовариства (DLG), проектом «АгроЕфективність» і клубом Європейських виробників молока (EDF) провели семінар, присвячений темі «Ефективне виробництво молока: будівництво, реконструкція тваринницьких приміщень, комфорт тварин і ефективне використання природних пасовищ ».

Семінар був організований за підтримки Федерального міністерства продовольства, сільського господарства і захисту прав споживачів Німеччини і Консалтингової групи «GFA», а також проекту «AgriBenchmark». Партнерами проекту АгроЕфективність виступили Компанії «Данон Україна», «Джон Дір Україна »,« Кредит Агріколь »,« Шауманн Агрі УА »,« БАСФ »і« Байєр ».

Місцем для проведення семінару був обраний конференц-зал Ічнянської районної державної адміністрації, яка розташовується за адресою: Чернігівська обл., м Ічня, Площа Шевченка 1.

Семінар був присвячений наступним темам:

• Поточна ситуація на ринку молока в Україні;

• Правильна реконструкція тваринницьких приміщень, комфорт корів;

• Ефективне використання пасовищ.

В роботі семінару взяли участь європейські експерти: Андреас Пельцер (Німеччина), Фредеріка Кац (Німеччина), Джон Маєр (Ірландія). Презентації та дискусія в рамках семінару супроводжував синхронний переклад (українська-російська / англійська). В заході взяли участь 110 представників аграрного сектора, які представляли 40 сільгосппідприємств з восьми регіонів країни: Чернігівської, Дніпропетровської, Київській, Волинській, Сумській, Полтавській, Херсонській та Львівської областей. Участь сільськогосподарських виробників в семінарі було безкоштовним. Проведення семінару також висвітлювалося в ЗМІ. УКАБ анансіровал в прес-релізі старт проекту «АгроЕфективність» і семінар по молоку.

Журналісти з національної газети «Голос України» і профільного аграрного журналу «АГРОЕКСПЕРТ» були присутні на семінарі. Матеріали, присвячені комфортному змістом великої рогатої худоби та інших тем, які піднімалися під час заходу, ляжуть в основу статей, які будуть надруковані в вищезазначених медіа в квітні і червні поточного року відповідно. Запланована публікація в одному з профільних ЗМІ Німеччини.


Організатори

Місце проведення

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2020 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ