На початок

ІІІ Міжнародна коференція
"Ведення аграрного бізнесу в Україні: песпективи 2012 року"

8 грудня 2011 року

Готель "Прем'єр Палас"

Минула подія

Про захід

Мета конференції - створення комплексного уявлення про перспективи роботи аграрних компаній в 2012 році, починаючи від кон'юнктури ринків аграрної продукції та сировини, і закінчуючи державною підтримкою та технологічними аспектами виробництва сільгосппродукції.

Серед тем, які  обговорювалися на конференції, такі як:

• Глобалізація в світі: які шанси в українського сільського господарства?

• Фінансування компаній АПК та інвестиції: чи буде рости доступність?

• Ринки аграрної продукції та сільгоспресурсів: чого очікувати аграріям? • Ринок землі: якою буде ціна на с / г угіддя?

• Приклади успішного розвитку аграрних компаній.

Міжнародна конференція «Ведення агробізнесу в Україні: перспективи 2012 року» - це максимально корисна інформація для представників аграрного бізнесу і зручна платформа для спілкування та налагодження ділових контактів.

Конференція пройшла за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України. Конференція привернула велику увагу представників аграрного бізнесу України, юридичних, консалтингових і страхових компаній, освітніх та наукових установ, представників посольств іноземних держав та ЗМІ. 

У конференції «Ведення агробізнесу в Україні: перспективи 2012 року», яка успішно відбулася 8 грудня 2011 року, взяли участь 290 представників провідних компаній України та ЄС, таких як: Миронівський хлібопродукт, Кернел, Рамбурс, Корпорація «Сварог Вест Груп», МРІЯ Агрохолдинг , Індустріальна молочна компанія, Trigon Agri, ДП «Мілкіленд Україна», ТОВ «Агросолюшнс», AgroGeneration, Grain Alliance, Monsanto, Ерідон, John Deer, Kuhn, Lemken, Syngenta та багато інших.


Організатори

Місце проведення

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2020 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ