На початок

IV. Інвестиційний Агробізнес Форуму
«Інвестиційні стратегії для іноземних інвесторів в агросекторі України: очікування та реалії»

16 квітня 2013 року

Готель "Прем'єр Палас"

Минула подія

Про захід

16 квітня 2013 року в Києві відбувся IV. Інвестиційний Агробізнес Форум «Інвестиційні стратегії для іноземних інвесторів в агросекторі України: очікування та реалії», організований асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» та агентством «AgriEvent» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.


В роботі конференції взяли участь понад 200 учасників, серед яких представники іноземних інвестиційних фондів і банків, аграрних компаній, державних установ, аудиторських і юридичних фірм. Безумовним показником затребуваності і успішності цього заходу є той факт, що з кожним роком кількість учасників суттєво зростає. Тому що IV. Інвестиційний Агробізнес Форум «Інвестиційні стратегії для іноземних інвесторів в агросекторі України: очікування та реалії» - це єдиний захід, який всебічно охоплює всі аспекти інвестиційного та фондового ринку в сільськогосподарському секторі в Україні. І в четвертий раз Інвестиційний Форум став унікальним майданчиком для обміну інформацією про інвестиційну привабливість і переваги вкладення інвестицій в сільське господарство України, надав можливість презентувати інвестиційні проекти України в аграрному секторі і майданчик для проведення попередніх переговорів, провести В2В зустрічі.

Унікальною особливістю Форуму став також формат заходу, який передбачав два ключові доповіді і дві панельні дискусії, в рамках яких всі учасники заходу мали можливість запитати про всі тонкощі інвестування в аграрний бізнес і про інтереси і вимоги європейських і азіатських інвесторів.

Першу панельну дискусію присвятили темі Європейських ринків приватного капіталу і можливостей для українського агробізнесу. Ключовим доповіддю став виступ заступника голови правління, керівника департаменту корпоративного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group Жана-Люка Дегель про агробізнес в Україні та фактори його інвестиційної привабливості. На запитання слухачів також відповідали виконавчий директор The Bleyzer Foundation Олег Устенко, директор інвестиційно-банківського департаменту Dragon Capital Михайло Гранчак, партнер ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» Денис Лисенко, глава інвестиційно-банківського підрозділу АТ «Сбербанк Росії» Олексій Ращупкин і керівник офісу Датських міжнародних Інвестиційних Фондів в Україні Олексій Пархомчук.

Разом з учасниками експерти дискутували на тему європейського ринку IPO, шанси для українського агробізнесу при зовнішніх запозиченнях, економічної ситуації в Україні і ролі аграрного бізнесу для країни, а також про те, на яку фондову біржу краще виходити і чому.

Друга панельна дискусія почалася з доповіді виконавчого директора, директора з досліджень Азіатсько-Тихоокеанського регіону UBS AG (Сінгапур) Хартмут Іссель на тему «Погляд на Азію: тенденції і можливості для українського агробізнесу».

Під час дискусій учасники Форуму мали унікальну можливість дізнатися про інтереси азіатських інвесторів в Україні, про те, які види інвестиційних вкладень найбільш привабливі, на що звертають увагу інвестори і як зробити успішну операцію з китайським банком. Разом з Хартмут Іссель дискусію вели асоційований Партнер ЮФ «Лавринович і Партнери» Олена Зубченко, заступник Голови Правління ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» Роман Насиров, заступник голови правління Корпорації «Сварог Вест Груп» Інна Метельова і директор Ogilchyn Capital Іван Огільчін.


Організатори

Місце проведення

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2021 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ