На початок

Міжнародний форум
"Високомаржинальні культури"

6 березня 2014 року

Radisson Blu Hotel

Минула подія

Про захід

6 березня 2014 року в Києві вперше відбувся Міжнародний форум «Високомаржинальні культури».

Головною метою заходу стало поліпшення обізнаності українських виробників зернових та олійних культур з сучасними технологіями виробництва, а також внутрішніми і зовнішніми факторами, які будуть впливати на їх діяльність в цьому і наступному маркетингових роках. У роботі форуму взяли участь 150 учасників, серед яких - представники аграрних компаній, холдингів та ресурсних компаній.

Під час заходу обговорювалися актуальні проблеми українського ринку зернових і олійних, а саме: передові технології, ціновий прогноз на другу половину МГ, нові виробничі рішення як запоруки прибутковості, стан посівів озимих, технологічні аспекти виробництва високомаржинальних культур, весняні сівозміни ярих культур та інші важливі питання .

«Час екстенсивного нарощування активів для мультиплікації доходів минув. Залучення фінансування проблематично, постійні витрати збільшуються, а маржинальність істотно впала на тлі порівняно низьких світових і українських цін. Єдиний істотний важіль впливу, який знаходиться в компетенції сільгосппідприємств - це технології вирощування основних культур. Причому часто мова йде не про необхідність збільшення витрат, а лише про їх оптимізації. Саме Міжнародний форум «високомаржинальним культури» став тим майданчиком, де українські аграрії обмінюються досвідом сучасних аграрних технологій », - прокоментував генеральний директор УКАБ Володимир Лапа.

Учасники форуму також приділили увагу питанням впливу низьких цін на оптимізацію собівартості вирощування сільськогосподарських культур і факторинговим компаніям, на які потрібно звернути увагу в сучасних умовах ведення агробізнесу.

«Низькі ціни реалізації вимагають оптимізації собівартості виробництва. Тому важливо здійснити такі інвестиції, які б забезпечили високий рівень прибутку від вкладених коштів. Незначні витрати на насіння, засоби захисту рослин, добрива і транспортування сприяють збільшенню виробництва ріпаку, але такі природні фактори, як посуха, град і морози можуть завдати шкоди врожаю. Потрібно орієнтуватися на довгострокову оренду землі, оскільки вартість оренди в найближчі роки буде рости. Рівень заробітних плат збільшуватися швидше, ніж капітальні витрати. Отже, доцільним стане використання більш капиталоемкого обладнання та зменшення кількості працівників на гектар. Також важливу роль набуває хеджування врожаю за допомогою ф'ючерсної торгівлі », - сказав директор компанія« Агроконсалт АВ »Олександр Вольтерс.

«У сучасних умовах поєднання таких можливих несприятливих факторів, як ціна, погода, державна політика вимагає застосування ефективних, актуальних і самих релевантних технологічних підходів в агробізнесі. Це, в першу чергу, ресурсозбереження, інтенсивність землеробства, ретельний підхід до вибору ЗЗР, добрив, посівного матеріалу. Саме тому Міжнародний форум «високомаржинальним культури» - це чудовий майданчик для обміну досвідом і думками передових представників професійного співтовариства », - сказав Вадим Арістов, менеджер з управління агропідприємством.


Організатори

Місце проведення

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2020 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ