На початок

IV Міжнародна конференція
«Комерційне плодоовочівництво в Україні 2013»

21 лютого 2013 року

Radisson Blu

Минула подія

Про захід

21 лютого 2013 Києві відбулася IV Міжнародна конференція «Комерційне плодоовочівництво в Україні 2013», організована асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» та агентством «AgriEvent» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.


В роботі конференції взяли участь понад 150 учасників, серед яких представники аграрних компаній та агрохолдингів, ресурсних компаній, банківського сектора, профільних державних структур, освітніх та наукових установ.

Міжнародна конференція «Комерційне плодоовочівництво в Україні» вже в четвертий раз стала унікальним майданчиком для обміну інформацією між головними учасниками ринку і передовими міжнародними експертами про основні чинники ефективного плодоовочівництва, проблеми, ризики та перспективи галузі. Зокрема, учасники конференції обговорили такі важливі теми, як ключові фактори розвитку, збут продукції, перевиробництво, логістика, переробка та ін .. Конференція розпочалася з огляду стану і перспектив ринку, про що доповідав президент УКАБ Алекс Ліссітса. Продовжив першу сесію керівник структурного підрозділу «Ринки і ланцюги поставок» Науково-дослідного інституту аграрної економіки (Університет Вагенінген, Голландія) Ніко де Гроот, доповідаючи про розвиток ринків плодоовочевої продукції в Європі і світі.

Про фінансування проектів плодоовочівництва в Україні розповів радник правління Credit Agricole Bank Жан-Жак Ерве. Про ще один ключовий чинник розвитку - законодавчі новації - розповів головний юридичний радник проекту USAID «Агроінвест» Павло Кулинич. На завершення першої сесії учасники конференції слухали радника практики нерухомості та земельного права ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» Наталію Доценко-Білоус про земельні відносини в 2013 році. Під час другої сесії «Овочівництво України: перевиробництво і збут продукції» з доповіді начальника відділу закупівель та ЗЕД Frozen Group Світлани Рябченко учасники конференції дізналися про перспективних ринках збуту плодоовочевої продукції. У свою чергу, д. С.г.н., професор Національного університету біоресурсів і природокористування України Зіновій Сич розповів про те, як заробити на нішевих овочевих культурах. Продовжуючи тему «купи-продай», менеджер по зкупках відділу свіжих овочів і фруктів «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» Валентина Гілко розповіла про особливості роботи з рітейлом. Закінчилася друга сесія виступом директора агентства «AgriSurvey» Тараса Гагалюк про зовнішню торгівлю овочевою продукцією.

Протягом третьої сесії конференції учасники говорили про плодах і технологіях їх вирощування. Зокрема, директор ТОВ «Брусвяна» Ліліана Дмитрієва та директор однойменного розплідника Володимир Дмитрієв розповіли про технології закладки ягідників, які дозволяють зробити цей бізнес прибутковим. Про сучасні технології охолодження плодоовочевої продукції розповів директор департаменту промислового холоду компанії «Астра» Сергій Тонконог. У свою чергу, заступник директора ТОВ «Буковинський сад» (Корпорація «Сварог Вест Груп») Ярослав Федоришин доповів про ключові фактори динамічного розвитку плодового бізнесу. Про те, чи є можливості для розширення сезону свіжих ягід в Україні, учасники конференції слухали консультанта по ягідних культурах ТОВ «Фруктовий проект» Джеремі Дарбі.

Крім інформативних доповідей, всі учасники конференції мали можливість отримати відповіді на будь-які питання під час дискусій на завершення кожної з сесій конференції.


Місце проведення

Організатори

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2021 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ