На початок
Аграрна коференція

DOING AGRIBUSINESS IN UKRAINE

 

06 грудня 2017 року

Ramada Encore, Київ, Столичне шосе, 103

До заходу залишилось
18 днів
1 години
12 хвилини
Реєстрація

Про подію

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» запрошує на IХ Міжнародну конференцію «Ведення агробізнесу в Україні» — традиційно підсумковий захід, який визначає основні регуляторні зміни, тренди та перспективи для вітчизняного аграрного бізнесу. 

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ: об’єднати керівників і власників компаній, що працюють в аграрному секторі, для обговорення актуальних питань розвитку сектору, відкрито поговорити про труднощі, які виникають в процесі роботи, а також загальними зусиллями знайти способи їх подолання. Підвести підсумки 2017 року для агробізнесу України та визначити тренди у широкому колі представників галузі. Вузькоспеціалізовані дискусії розгоратимуться за напрямками для глибшого аналізу критичних питань та якісного обміну досвідом між кращими спеціалістами.


«Місія IХ Міжнародної конференції «Ведення агробізнесу в Україні» — об’єднати представників держави та бізнесу, щоб вирішити проблеми, поставити задачі та вивести формулу швидкого росту.

Після економічної кризи ситуація на ринку більш-менш стабільна, це добре, але зупинятися не можна. Настав час не тільки фантазувати про перспективи, а переходити до активних дій, які дадуть максимальний результат.

Передумова росту – співпраця держави та бізнесу. Тому готуйтеся до тісного спілкування представників обох сторін, тільки синергія дасть максимальний ефект росту. Нам потрібний продуктивний діалог для прийняття спільних рішень. Якщо ти маєш що сказати - приєднуйся!» — коментує подію Тарас Висоцький, генеральний директор асоціації "Український клуб аграрного бізнесу".  


 СЕРЕД ТЕМ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ:

Агробізнес 2018: час для зростання

 Умови ведення агробізнесу в Україні. Визначальні фактори та як на них впливати

 Інвестиції в зростання та масштабування бізнесу

 Sustainability: чи можливо в Україні досягнути рівня західних країн?

 Нові експортні горизонти для України. Як забезпечити прорив?

 Агромаркетинг та PR. Глобальні тренди


ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ ПОДІЮ?


ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ?

З приводу участі в події,  реєстрації або співпраці  звертайтесь, будь ласка,
до Людмили Дердійчук, представника організаторів

 

derdiichuk@ucab.ua

 (044) 236 21 10/13

agrievent.com.ua

                                                                             


Спікери

Організатори

Партнери

Місце проведення

Проживання в готелі Ramada Encore Hotel Kiev

 Ramada Encore Kiev пропонує своїм гостям 257 стандартних номерів. Серед   яких   доступні   до бронювання такі типи: двомісний номер з  двома окремими ліжками,   двомісний номер з   широким  двоспальним ліжком, двомісний номер для одномісного     розміщення, сумісні   номери, та  номери оснащенні для осіб з обмеженними фізичними   можливостями.


Для учасників конференції "Ведення агробізнесу в Україні" діють спеціальні тарифи на проживання: При одномісному розміщенні  1390 UAH за ніч. При двомісному розміщенні  1690 UAH за ніч Щоб забронювати номер, заповніть, будь ласка, спеціальну форму та направте її у відділ бронювання готелю Ramada Encore Hotel Kiev електронною поштою reservation@encorekiev.com


 

Новини

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2017 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ