На початок

Партнери

ІННОВАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР

«Монсанто» є однією з провідних компаній світу, діяльність якої зосереджена на сталому розвитку сільського господарства. Ми розробляємо і поставляємо інноваційні сільськогосподарські продукти і інтегровані рішення для підтримки діяльності агровиробників, які займаються вирощуванням сільськогосподарських культур, які надалі використовуються для виробництва продуктів харчування, палива та одягу.

Компанія «Монсанто» виробляє в Україні та імпортує до України якісне та високопродуктивне насіння кукурудзи, ріпаку та вочів лише традиційної селекції. Насіння кукурудзи та ріпаку «Монсанто» представлене в Україні брендом «ДЕКАЛБ», насіння овочів – брендами «Семініс» та «Де Ройтер», засоби захисту рослин – брендами «Раундап», «Харнес», «Монітор», «Гвардіан Тетра» та «Актімум».


 

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ФІНАНСОВИЙ ПАРТНЕР

Креді Агріколь Банк — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам. 

Банк є найбільш активним фінансовим партнером у сфері кредитування сільського господарства України. При цьому Креді Агріколь виступає для своїх клієнтів не тільки кредитором, але і діловим партнером, і пропонує фінансові інструменти й інноваційні для ринку продукти, які підвищують ефективність бізнесу компанії. У 2016 році Креді Агріколь Банк визнано банком №1 для аграрного сектора України (за версією видання “Бізнес”).


 

СРІБНІ ПАРТНЕРИ


Аграрний підрозділ ТОВ «Байєр» (Bayer Crop Science) спеціалізується у сфері засобів захисту рослин, насіння та біотехнологій. Підрозділ пропонує широку лінійку продуктів, включаючи насіння та засоби захисту рослин, до складу яких входять хімічні та біологічні діючі речовини; інтенсивно розвиває напрям ресурсоощадного землеробства. У сфері несільськогосподарського призначення ТОВ «Байєр» пропонує широкий вибір товарів та послуг для контролю шкідників на присадибних ділянках та у лісах.


 

ALEXANDROV&PARTNERS має більше 14 років успішного досвіду надання комплексних юридичних, консалтингових та бізнеспослуг у сферах: аграрного права; M&A; інвестицій; нерухомості та земельного права; будівництва.

У 2016 році Компанія була визнана юридичною фірмою року в агросфері (за версією видавництва «Юридична практика») та рекомендована Legal 500 EMEA.

ALEXANDROV&PARTNERS стали першими в Україні, хто отримав сертифікат відповідності послуг міжнародному стандарту якості ІSО 9001-2000 (на сьогодні 9001:2008).


 

«AGRILAB» — команда експертів з міжнародним досвідом використання передових технологій і ведення ефективного агробізнесу, в якій лаконічно поєднуються професійні навики і практичний досвід в галузі.

Команда спеціалістів і експертів підбирається в залежності від обраного Вами варіанту послуг, специфічності завдання, регіону і у форматі співробітництва допомагає ефективно і результативно вирішити Ваші потреби.


 

SmartFarming — команда однодумців, об'єднаних сміливою і зухвалої метою — через впровадження інновацій в агросекторі допомогти кожному аграрію країни зробити його бізнес більш ефективним. Виконавши більше 40 проектів і отримавши унікальну експертизу, команда SmartFarming надає необхідні консультації та допомагає визначити оптимальний шлях впровадження інноваційних проектів.

Основні послуги: ефективне управління земельним банком, побудова систем контролю техніки та палива, впровадження систем точного землеробства, побудова комерційної служби, енергетичний консалтинг, аnti-fraud консалтинг.


 

Спираючись на майже 150-річний досвід роботи, значиму компетенцію і фінансову потужність Swiss Re Group, команда Corporate Solutions вирішує проблеми фінансових корпорацій в області управління ризиками по всій земній кулі. Компанія пропонує більше 40 продуктів в широкому спектрі галузей, допомагаючи як невеликим юридичним фірмам, так і компаніям зі списку Fortune 100 вирішувати питання зі складними формами власності, нещасними випадками і наданням фінансових послуг. Swiss Re Corporate Solutions — це набагато більше, ніж просто страхування.


 

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПАРТНЕР

 


 

СПЕЦІАЛЬНІ МЕДІАПАРТНЕРИ

 

                     


 

МЕДІАПАРТНЕРИ

 

                       

 

 

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2020 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ