На початок
На Днях агротехнологій компанія "Пьотінгер" представить посівний комплекс TERRASEM C6 Fertilizer

На Днях агротехнологій компанія "Пьотінгер" представить посівний комплекс TERRASEM C6 Fertilizer

12 квітня 2017, 11:43

Напередодні другого Дня агротехнологій УКАБ, присвяченого демонстрації сучасних технологій посіву, ми вирішили поспілкуватися з компаніями-учасниками та запитали їх про враження, цілі участі, а також особливості агрегатів, які будуть представлені на події.

Пропонуємо Вашій увазі перше інтерв’ю — з представниками компанії «Пьотінгер Україна».

 

 

- Чому Вашій компанії цікаво співпрацювати з УКАБ?

В першу чергу, наша співпраця пов’язана з участю у Днях агротехнологій, адже це єдиний в Україні проект, де можна в однакових умовах побачити в роботі виключно техніку для виконання одного завдання. Техніка Пьотінгер відрізняється тим, що вона може більше. Ми вдячні УКАБ за можливість продемонструвати наші переваги в реальних випробуваннях.

- Яким чином участь у комітеті УКАБ з техніки та аграрних технологій допомагає у вирішенні актуальних викликів дистриб’юторів та виробників техніки?

Час, коли техніку купували з фотографії, давно минув. Приймаючи рішення про серйозні інвестиції, аграрії прагнуть переконатися в якості роботи техніки, побачити її в роботі. В той же час, привезти агрегати для показу на господарство кожного клієнта – це значні витрати. Подібні події дозволяють зібрати на одному полі велику кількість машин та багато аграріїв, що значно спрощує комунікації.

- Які агрегати ваша компанія будете представляти на Дні агротехнологій, присвяченому посіву (20 квітня)?

На дні агротехнологій по посіву соняшника ми будемо презентувати не так техніку, як іншу технологію. У зв’язку зі змінами клімату (цінність вологи зростає) та розвитком агрохімії (актуальність механічної боротьби зменшується) технологію суцільного посіву соняшника випробовують все більше аграріїв. Такий підхід дозволяє збільшити врожайність та значно зменшити собівартість.

Наш посівний комплекс «Пьотінгер Терразем» відрізняється бережним відношенням до посівного матеріалу, точним розподілом в рядку та оптимальним дотриманням глибини посіву. Саме ці характеристики дозволяють використовувати універсальний посівний комплекс для посіву соняшника.

- Дні агротехнологій – перший захід, в якому беруть участь представники різних брендів, де у реальних польових умовах здійснюється експертна оцінка агрегатів. Наскільки важливо для вашої компанії порівнювати ваші технології з конкурентними? Що нового ви для себе відкриваєте?

Ми маємо 10 років досвіду порівняння нашої техніки з колегами по ринку в реальних польових умовах. Тут експертом виступає аграрій, що планує інвестицію, а тому він і виступає найприскіпливішим експертом. Польові порівняння – це хороша можливість показати конкурентні переваги, тому ми охоче підтримали ідею УКАБ.

 


 

Нагадуємо, що 20 квітня відбудеться другий День агротехнологій УКАБ, присвячений демонстрації передових технологій посіву на прикладі соняшнику. Цього разу гостей прийматиме на своїх полях ТОВ "Агро-регіон" (с. Велика Олександрівка, Бориспільський район Київської області). Реєстрація - за посиланням.

За детальною інформацією звертайтеся, будь ласка, до команди організаторів: Артем Демченко, 096-072-06-71, demchenko@ucab.uaОлександр Радченко, 097-642-18-48, radchenko@ucab.ua

 

 

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2019 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ