На початок
MONOSEM NX ME - пневматична сівалка точного висіву від «Агріматко-Україна»

MONOSEM NX ME - пневматична сівалка точного висіву від «Агріматко-Україна»

18 квітня 2017, 10:51

Продовжуючи серію бліц-інтерв'ю з компаніями-учасниками Днів агротехнологій УКАБ, ми поспілкувалися з представниками компанії "Агріматко-Україна" та дізналися, який агрегат представлять фахівці компанії під час події та як його використання допоможе аграріям заощаджувати кошти при посіві.

 


- Чому Вашій компанії цікаво співпрацювати з УКАБ?

УКАБ уже майже 10 років сприяє об’єднанню виробників та дистриб’юторів  задля розвитку сільського господарства України, а також впровадження автоматизації, технологій та наукових досягнень в аграрний сектор. Тому наша компанія стала членом асоціації та всіляко підтримує її діяльність.

 

- Яким чином участь у комітеті УКАБ з техніки та аграрних технологій допомагає у вирішенні актуальних викликів дистриб’юторів та виробників техніки?

УКАБ надає актуальну інформацію та статистичні дані щодо стану сільського господарства в Україні, що допомагає зрозуміти загальну картину на ринку. Крім того, УКАБ допомагає проводити випробування і порівняння техніки в поєднанні з маркетинговими заходами, що в свою чергу допомагає інформувати агровиробників про нові переваги та розробки у сфері сільськогосподарської техніки.

 

 

- Які агрегати ваша компанія будете представляти на Дні агротехнологій, присвяченому посіву (20 квітня)?

На цій події ми представимо пневматичну сівалку точного висіву MONOSEM NX ME з електричним приводом висівного апарату. Презентуватиме агрегат запрошений фахівець компанії Monosem із Франції.

 

- У чому особливість та переваги саме цього агрегату перед іншими, в тому числі конкурентними?

Перевага сівалки точного висіву MONOSEM NX ME полягає у строгому дотриманні глибини посіву, а також точному і рівномірному розподілу насіння. Завдяки електричному приводу висівного апарату висів відбувається набагато точніше, оскільки він не залежить від зчеплення механічного приводного колеса з ґрунтом. Крім того, зменшується кількість зношуваних частин та блоків, які потребують постійного обслуговування.

 

- Дні агротехнологій – перший захід, в якому беруть участь представники різних брендів, де у реальних польових умовах здійснюється експертна оцінка агрегатів. Наскільки важливо для вашої компанії порівнювати ваші технології з конкурентними? Що нового ви для себе відкриваєте?

Для нашої компанії участь у подібних заходах має велике значення, оскільки таким чином ми можемо об’єктивно порівняти практичні результати роботи агрегатів різних виробників і презентувати нові розробки компанії MONOSEM.

 


 

Нагадуємо, що 20 квітня відбудеться другий День агротехнологій УКАБ, присвячений демонстрації передових технологій посіву на прикладі соняшнику. Цього разу гостей прийматиме на своїх полях ТОВ "Агро-регіон" (с. Велика Олександрівка, Бориспільський район Київської області). Реєстрація - за посиланням.

За детальною інформацією звертайтеся, будь ласка, до команди організаторів: Артем Демченко, 096-072-06-71, demchenko@ucab.uaОлександр Радченко, 097-642-18-48, radchenko@ucab.ua

 

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2019 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ