На початок
«Лозівські машини» вперше візьмуть участь у Днях агротехнологій

«Лозівські машини» вперше візьмуть участь у Днях агротехнологій

24 квітня 2018, 13:38

У Днях агротехнологій візьме участь український виробник техніки для передпосівного обробітку «Лозівські машини». Подія відбудеться 17 травня на полях Агро-Регіону у Київській області. Компанія представить передпосівний культиватор «Червонець-8» з шириною захвату 8 метрів. Про те, як компанія готується до демонстраційного показу, розповів Олександр Тітов, директор з продажів компанії «Лозівські машини»1. Чому ви вирішили взяти участь у Дні агротехнологій УКАБ?

У квітні 2018 року «Лозівські машини» ввійшли до складу асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та стали першим вітчизняним представником серед провідних міжнародних виробників – членів асоціації. Як учасник УКАБ, наша компанія запрошена на першу у 2018 році велику агроподію асоціації, яка присвячена демонстрації ефективних технологій ґрунтообробки та посіву  кукурудзи. «Лозівські машини» ніколи не відмовлялися від посівних демонстрацій. Навпаки, у минулому році ми взяли участь у 100 подіях галузі – Днях поля, виставках, демопоказах. У тому числі, ми успішно продемонстрували світовій спільноті  досягнення українського сільгоспмашинобудування на виставці Agritechnica-2017 у Німеччині. У цьому році, у рамках «Зеленого туру», з метою демонстрації універсальності нашої техніки, орієнтованої  на усі види землеробства, різноманітність ґрунтів та регіонів, ми плануємо відвідати більше 20 країн.

Наше приєднання до УКАБ, а також  участь у заходах асоціації, у тому числі дебютне на Днях агротехнологій, дозволить нам розширити можливість польових демонстрацій техніки великим українським холдингам, які зацікавлені у запровадженні нових технологій. Зі свого боку, ми також запросили на захід представників близько 30 фермерських господарств. Ми не боїмося конкуренції з боку закордонних компаній, оскільки наша техніка не поступається імпортним зразкам у енергоефективності, якості та інноваційності.


2.Які агрегати будуть представлені 17 травня від вашої компанії?

У польових демонстраціях візьме участь передпосівний культиватор «Червонець-8» з шириною захвату 8 метрів. Машина виконує декілька операцій за один прохід та створює ідеальне посівне ложе. Модель має широку комплектацію з трьома варіаціями робочих органів.

У стаціонарній експозиції буде представлений комплект з шлейф-борони «Ларі-15» та важкої зубової борони «ЛІРА XL» шириною захвату 15 метрів. За рахунок уніфікованої рами вони легко модифікуються з одного знаряддя у інше. Таким чином, аграрій купує практично два агрегати за ціною одного. Сільгоспзнаряддя також відрізняється широким функціоналом. Так, «ЛІРА XL» здатна за один прохід виконати 5 операцій. Перевагою «ЛАРІ» є мінімальне сприйняття до вологості ґрунту, що дає можливість агрегату виїхати у поле ранньою весною раніше іншої техніки. Обидві машини доступні  у виконанні 15 та 21 метри.


3. Яка мета вашої участі у польовій події?

Наша мета – продемонструвати аграріям нове покоління широкоформатної техніки.  Енергофективні агрегати «Лозівських машин» дозволяють  скоротити кількість проходів техніки полем, підвищити врожайність та зберегти унікальний потенціал українських чорноземів. Приємним та значним бонусом для вітчизняних сільгоспвиробників при покупці техніки «Лозівських машин»  є компенсація ¼ вартості агрегату, оскільки наша компанія бере участь  у Національній програмі 25%-ї компенсації.

За результатами участі, ми сподіваємося розширити внутрішні ринки збуту та збільшити сегмент продажів у великі національні агрохолдинги. Впевнений, що українські аграрії гідно оцінять  якість та інноваційність  агрегатів «Лозівських машин», з якими ГРОШІ – ПАШУТЬ!

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2019 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ