На початок
Вперше у Днях агротехнологій 17 травня братиме участь вітчизняна компанія – «Завод Кобзаренка».

Вперше у Днях агротехнологій 17 травня братиме участь вітчизняна компанія – «Завод Кобзаренка».

02 травня 2018, 09:00

Вперше у Днях агротехнологій 17 травня братиме участь вітчизняна компанія – «Завод Кобзаренка». На сьогодні це виробник № 1 тракторних причепів в Україні. Завод вже має досвід участі у більше ніж 25 виставках як в Україні, так і за кордоном. Про те, що очікує компанія від участі у заході Дні агротехнологій УКАБ, розповів Микола Купко, керівник відділу збуту ТОВ «Завод Кобзаренка».

Чому ви вирішили взяти участь у заході Дні агротехнологій УКАБ?

-  Нещодавно «Завод Кобзаренка» став членом Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».  Ми познайомились з представниками УКАБ у лютому на виставці «Зернові технології» і нас одразу зацікавила можливість участі у Днях агротехнологій. Було ухвалено рішення про пробну участь нашої компанії у заході з метою ознайомлення аграріїв з інноваційними розробками заводу та демонстрацією техніки. Дні агротехнологій – саме той майданчик, котрий допоможе нам рухатися в цьому напрямку.

Які агрегати будуть представлені 17 травня від вашої компанії?

- Ми плануємо представити два агрегати в стаціонарній експозиції. Перший – це мобільна розчинно-заправна станція РЗС-6 для приготування, транспортування та заправки засобів захисту рослин, яка збільшує продуктивність обприскування удвічі.

Використання РЗС дає змогу не витрачати по 40-50 хвилин на простій обприскувача (задля додаткового приготування розчину, переїзду, наповнення бака водою та ін.), а здійснювати заправку в полі за 5 хвилин.

Другий агрегат – новинка на українському ринку Тюкопрес McHale V640, що має продуктивність 60 тюків за годину, працює на швидкості 20 км/год і за 20 годин затюковує 100 га поля.

Яка мета вашої участі у заході?

- Головна мета – показати техніку нашого виробництва, розповісти про її переваги та відповісти на запитання відвідувачів Дня агротехнологій. Плануємо в загальному ознайомити глядачів з переліком продукції, яку виготовляє наш завод, представити останні новинки та розробки. Завод щорічно запускає у виробництво мінімум 2-3 новинки, аналогів яким немає ні в Україні, ні в сусідніх країнах. Дні агротехнологій має порівняно нову для нас цільову аудиторію і ми переконані, що участь у заході матиме позитивний влив на імідж нашої компанії. Також маємо завдання отримати нові контакти та завести корисні знайомства для майбутніх перспектив співпраці.

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2019 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ