На початок

 БІЗНЕС-ТУР НА AgraME 2018 

4 - 9 березня 2018 року

Дубай, ОАЕ

Минула подія

Про подію

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та Агентство UCABtravel запрошують всіх зацікавлених на бізнес-тур в Об’єднані Арабські Емірати на Міжнародну сільськогосподарську виставку «AgraME 2018». Бізнес-тур включає участь у виставці, а також навчальний візит на фермерське господарство.

Незважаючи на свій посушливий клімат, Об’єднані Арабські Емірати досягли значних успіхів в сільському господарстві, яке зосереджене не тільки на вирощуванні зернових культур, овочів і фруктів, але і на птахівництві та молочному тваринництві.AgraME –  це єдина та найбільша виставка на Близькому Сході та в Африці, яка об'єднує на одному майданчику основні напрямки сільського господарства:

  • рослинництво та садівництво
  • тваринництво
  • аквакультуру
  • сільськогосподарську техніку та обладнання
  • ветеринарну медицину

AgraME 2018 - це всебічна присутність головних міжнародних експонентів, унікальна можливість встановлення міжнародних ділових контактів, повний огляд останніх тенденцій і напрямків розвитку сільського господарства в Близькосхідному регіоні.


   >>  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ВИСТАВКУ  <<  


ЧОМУ ВАРТО СКОРИСТАТИСЯ ЦІЄЮ МОЖЛИВІСТЮ?

Захід об’єднує постачальників, виробників, покупців, імпортерів, інвесторів та урядовців з усього світу та може стати для Вас прекрасною платформою для виходу на новий регіональний ринок, що дуже стрімко розвивається.

 Ми запланували для Вас: 

  • Оглядову екскурсію Дубаєм – мегаполісом, де гармонійно поєднуються давні традиції та найсучасніші досягнення світового містобудування, найважливішим фінансовим і адміністративним центром не тільки ОАЕ, а й усього Близького Сходу.
  • Проживання в комфортабельному п’ятизірковому готелі, з вікон якого відкривається панорамний вигляд на місто, а до виставкового центру можна дістатись пішки всього за 5 хвилин.
  • Навчальний візит на профільне підприємство – фермерське господарство, яке веде успішну сільськогосподарську діяльність в умовах пустельного клімату.
  • Огляд експонатів виставки AgraME 2018.
  • Приємну компанію та цікаві дискусії.

Вартість участі в бізнес-турі однієї особи складає всього  700 USD за умови двомісного проживання (в номері DBL або TWIN) або  1100 USD за умови проживання в одномісному номері.

Заявки на участь приймаються до 16 лютого.

Для бронювання участі та за детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Ірини Околович

Тел.: +38 (073) 043-88-43 | E-mail: travel@ucab.ua


Організатори

Місце проведення

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2021 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ