На початок

 IV Міжнародна конференція
«Ведення агробізнесу в Україні: перспективи 2013 року»

6 грудня 2012 року

Фермонт Гранд Готель

Минула подія

Про захід

6 грудня 2012 року в «Фермонт Гранд Готелі» відбулася IV Міжнародна конференція «Ведення агробізнесу в Україні: перспективи 2013 року», організована асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» та агентством «AgriEvent» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

В роботі конференції взяли участь близько 350 учасників, серед яких представники аграрних компаній та агрохолдингів, ресурсних компаній, банківського сектора, профільних державних структур, освітніх та наукових установ.

Міжнародна конференція «Ведення аграрного бізнесу в Україні» вже в четвертий раз стала важливим етапом у розвитку інформаційного і професійного співробітництва вчених і практиків, фермерів, керівників аграрних компаній та агрохолдингів, експертів і початківців фахівців агропромислової галузі України і світу, а також надала учасникам можливість для обговорення трендів, проблем і кон'юнктури ринків аграрного сектора в наступному маркетинговому році. Виступи учасників конференції почалися з доповіді директора аграрного департаменту «Рабо Банку» Рууда Хюрне, який розповів про перспективи розвитку світового сільського господарства і, зокрема, про підтримку сільського підприємця. Продовжив першу сесію генеральний директор асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Володимир Лапа, який доповів про основні ризики і можливості аграрного бізнесу в 2013 році. Керівник управління з придбання активів ВАТ «Група« Разгуляй »Віталій Бочков розповів про те, як змінилася вартість сільгоспземель і які наслідки мало введення ринку землі в Росії.

І на завершення першої сесії заступник голови правління, начальник департаменту корпоративного бізнесу «УкрСиббанку BNP Paribas Group» Жан Люк Дегель виступив з доповіддю про проблеми та перспективи фінансування аграрного бізнесу в наступному році. Під час другої сесії «Ринки АПК» доповідачі та учасники конференції обговорювали такі важливі ринки аграрного сектора як зерна, олійних, агрохімії і насіння, а також біогазові технології. Про кон'юнктурі даних ринків слухали консультанта з управління ризиками в Східній Європі і Чорноморському регіоні «FCStone» Даніеля Хофстеда, керівника клієнтського маркетингу «Syngenta» Дениса Сазонова і головного інженера з енергозбереження «UkrLandFarming» Володимира Дмитерка. Наостанок другої сесії принципал Horizon Capital Данило Пасько поділився з учасниками конференції секретами залучення мільйонних інвестицій в аграрний бізнес. Третя сесія була присвячена аграрних технологій, які часто грають найважливішу роль в ефективності аграрного бізнесу. Зокрема, про переваги точного землеробства розповів регіональний директор з продажу в країнах СНД «John Deere» Дірк Штратманн. Про перехід на сучасну систему обробки грунту на прикладі «Індустріальної молочної компанії» доповів її генеральний директор Євген Осипов. Досвідом впровадження технології «No-till» поділилася керівник відділу продажів і реалізації технологічних проектів по рослинництву ТОВ «Агро-Союз Проекти» Наталія Скоробогатова.

Остання доповідь третьої сесії викликав найбільший інтерес серед учасників конференції, які представляють молочний сектор аграрного бізнесу. Адже консультант по продукції тваринництва Міністерства сільського господарства і розвитку сільських районів Ізраїлю Алекс Марковіц розповів про молочній фермі майбутнього, зокрема, про те, як досягти великих надоїв, молока високої якості і рентабельності молочного виробництва.


Організатори

Місце проведення

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2021 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ