На початок
Про нас - AgriEvent

Про нас

Агенція AgriEvent — організація та проведення на вищому рівні корпоративних
і приватних заходів різних напрямків «під ключ»

ХТО МИ

Досвідчена міжнародна команда фахівців, яка організує і проведе захід будь-якої складності та напрямку, враховуючи при цьому всі необхідні вимоги та специфіку діяльності компанії.

«Заходи, що проводяться агенцією AgriEvent, завжди проходять з великим успіхом завдяки високому рівню професіоналізму, старанності та оперативності колективу. Гадаю, що знання, які здобуваються учасниками конференцій, послужать основою для успішного і ефективного веден- ня аграрного бізнесу в Україні. Заходи агенції AgriEvent стали потуж- ною платформою для спілкування та налагод- ження ділових контактів. Агенція AgriEvent по праву є лідером з надання послуг івент-менеджменту і конференц-сервісу в сфері агробізнесу України», — Костянтин Сарнацький, засновник, VR AgriSolutions

НАШ ДОСВІД

З 2010 року нами організовано та проведено понад 200 національних і міжнародних конференцій за участі більше 15 000 гостей з 30-ти країн світу та у співпраці з провідними українськими та транснаціональними компаніями, посольствами, міністерствами та науковими установами.

НАШІ ПОСЛУГИ

 

 

НАШІ ПАРТНЕРИ

 

Підписка
Контакт
ПАРТНЕРСТВО
...
Анатолій
Циркун
tsyrkun@ucab.ua
УЧАСТЬ
...
Людмила
Дердійчук
derdiichuk@ucab.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ
...
Максим
Лапа
m.lapa@ucab.ua
© 2020 UCABevent. All rights reserved.
Розробка та підтримка сайту: РАНСАЙТ ТОВ